Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél nem vtek ha ilyen...

Mit tennél nem vtek ha ilyen gyalázatos élethelyzetben vagytok! A családom felejtsük ki! Borzasztóak! ?

Figyelt kérdés

Egy évig nálam élt exem.

Én tartottam el szinte vagyis a mamám házában éltünk és sokat főzünk neki.

Mi értettük stb.

Az anyós bekavart külön mentunk.

Exem most az anyjának húzza meg magát.

Ma délután az anyósom ránk hívta a rendőröket.

Ide az unokájához.

Mert vett egy mosógépet amiről van számlája hogy ő vette és elvitette a rendőrökkel azaz exem jött ki még a rendőrök...

Mondom először a gyerektartást kéne intézni.

És inkább az anyós első gondolata az volt hogy rendőröket hív ránk miközben a fia nálunk élt egy évig és még számlát sem fizetett.

Ez a mocsok nő most hívtam kinyomta a telefont rám.

Pluszba itt a gyerektartás kérdése.

Ja és a családom most azt mondta sehova nem mehetek többé egész nap be leszek zárva ide a házba mert ez az én hibám is hogy ilyen embert fogtam ki és mistmár csak gyerek mellett leszek éjjel nappal nem lehet majd új párom stb..

Na ez az a pont amire ezek után a sokkok után azt mondom nem nem kérek ebből.

Nme elég nekem az hogy ezt megteszi velem a gyerekem apja meg annak családja meg kell szemrehányás is nekem.. Meg lelkiterror hogy nem engednek el...

Mit csináljak?

Kaphatok önkormányzati lakást?

Ja meg ilyet mondott a családom ne kérjem a gyerektartást mert ezek után majd a családom akarja eldonteni hogy én ne merjek bíróságot intézni..


2019. ápr. 15. 17:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert a rendőrök kimennek a mosógépért.
2019. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen kijottek mert van papírja hogy yo vette
2019. ápr. 15. 18:27
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs házad, se örökséged. Az majd akkor lesz, ha az örökhagyó jobb létre szenderül, és a hagyatéki tárgyalás után a nevedre írják az ingatlant. Addig nmég sok minden történhet. A ház összedőlhet, téged kitagadhatnak, és a kedves rokon elélhet 100 éves koráig is. Sőt, az egyházra is hagyhatja a házát, vagy eltartási szerződést köthet, mert gondozásra szorul, és te ugye nem a közelében laksz.

Ha el tudod tartani a gyermekedet és magadat, tudsz gondoskodni róla, hogy fedél legyen a fejetek fölött, fizeted a rezsit és az egyéb költségeket, akkor költözz el a szüleidtől, nagymamától vagy akárkitől, akinél laksz és beleszól az életedbe.

Ha rájuk vagy szorulva, az elég nagy baj, bizony akkor alkudozás kérdése, hogy menyi önállóságod lesz.

Tudod egy kedves munkatársam lánya már a második gyermekét szülte úgy, hogy szakmája nincs, bejelentve még nem dolgozott egy évet sem, a gyermekek apjának nincs munkája, hol együtt vannak, hol külön. Mikor együtt, akkor nagyjából a nagyszülők tartját el a fiatal anyát, apát és a két kicsit is, ha apa éppen lelép, akkor eggyel kevesebb a létszám.

Lehet, hogy a te szüleid se szeretnék utcára tenni az unokájukat, se megfosztani az anyjától (ha nem akarodod otthagyni, egyébként is jogod lenne magaddal vinni, ha téged elküldenek), de újabb csemeték gondját sem akarják a nyakukba venni. Így aztán jobbnak látják, ha szépen otthon maradsz.

2019. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Még most szakitottál és máris hapsit akarsz keresni?!Nyugodj le, majd a szüleid is lenyugszanak és nem fognak lelkiterrorban tartani.Most foglalkozz a gyerekeddel.
2019. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
brendonban voltál már ma?
2019. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mosógépet vittek el a rendőrök???
2019. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%
Már hiányoztál. :)
2019. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
Ez tiszta Máunikaaa sóóó :D
2019. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%
De rég nem jártál erre. Már hiányoltalak.
2019. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!