Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan reagáljak...

Szerintetek hogyan reagáljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy gyermeklelkű, 20 éves fiatal felnőtt vagyok, ráadásul óvodapedagógusnak készülök, ezért nem is lenne hátrány, hogy főleg ünnepek környékén szeretek kreatívkodni, díszítgetni a lakást.

Viszont ma, és már karácsonykor is megszólt édesapám azért, mert szerinte gyerekeknek való ez(ajtódíszt és dekorációt csináltam), de nekem ez nagyon rosszul esik, ugyanis sok időbe került és lelkesen, maximális odaadással dolgoztam, ő meg lenézi és óvodás dolognak tartja az efféle ténykedéseimet, ami nagyon elszomorít.

Alapból könnyen felveszem az efféle véleményt és minden lelkesedésemet elvesztem egy időre.

Mit tegyek, to mit gondoltok erről?


2019. ápr. 20. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fater lekezelően és nem-elfogadóan viseltet a gyereke dolgai iránt (amik egyébként semennyire sem negatív dolgok) azzal a saját fasságát árulja el. Legjobb ha nem veszed figyelembe, hisz épp elég szar lehet neki, hogy képtelen örülni ilyen apróságoknak.
2019. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%

Apád egy s..ggfej - üzenem neki 46 éves férfiként.

Feleségem hasonló alkat, mint te vagy. Én mindig örülök az alkotásainak. Egyrészt, mert szerintem szépek, másrészt, mert ő is lelkesen csinálja, harmadrészt, mert tudom, hogy jólesik a lelkének ez a tevékenység. Negyedrészt, mert szeretem őt. Apáddal összevetve ez utóbbiban lehet köztünk a legnagyobb különbség.

2019. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!