Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennèl ha megtudnád hogy...

Mit tennèl ha megtudnád hogy a fiad egy idősebb, férjes nő szeretője?

Figyelt kérdés

Ráadásul el akarja venni a férjétől... Tudom, hogy az ilyen jellegű kérdésekre "Semmi közöd hozzá", "Az ő dolga"-típusú válaszok szoktak érkezni, de én féltem a fiamat. Ismerem valamennyire a házaspárt, a férj úgysem hagyná annyiban ha kitudódna. És a nő is elég hisztis természetű, ő is okozhat galibákat, és biztosan fog is ha valami nem úgy alakul ahogy ő akarja. Még az is lehet hogy csak bolondítja a fiam, és ha mégis kitudódik a dolog az ő nyakába varr mindent. Szóval eléggé aggaszt a helyzet, és fogalmam sincs hogy mit tehetnék. A fiammal nem lehet beszélni, tőle is a "ne avatkozz bele" válaszokat kapom, teljesen elvette az eszét a nő.

24/F, a nő 38.



2019. ápr. 21. 16:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%
Ebből mennyi a feltételezés? Mennyire van biztos alapod ahhoz, hogy pl. a férj tuti megverné vagy a nő biztosan csak játszadozik vele? Én azt gondolom, hogy jobb, ha békén hagyod a fiadat és nem szólsz ebbe bele, csak szimplán elmondod az ezzel kapcsolatos aggályaidat és felhívod rájuk a figyelmét. Ugyanakkor, amíg nincsen semmilyen jellegű bizonyítékod ezekre az esetleges következményekre, csupán annyi, hogy "valamennyire ismerem őket", addig nem szabad semmi komolyabb, konkrét dologgal előállni. Én ezt gondolom. Szerintem, így jársz a legjobban, mert így azért a fiadat sem bántod meg stb., de mégis megnyugszol egy kicsit. Nem azt mondom, hogy ez egy jó dolog vagy támogatni kell az ilyesmit, de nem is szabad túlreagálni vagy elhamarkodottan dönteni. Szerintem az is egy jó lépés, ha meghívod őket, megismered a nőt és már abból is sok minden kiderül.
2019. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%
Én is szülő vagyok és fiatal is voltam. Akkor én is egy olyan nőt akartam akit a szüleim elleneztek. Persze én nem hallgattam rájuk. Nekik lett igazuk, én meg sokat szenvedtem a döntésem miatt. Annyit tudok mondani, hogy arra kérjed a fiadat, hogy ne hozzon visszafordíthatatlan döntéseket. Ne ejtse teherbe azt a nőt mert akkor egy életre hozzá lesz kötve. Kérd meg, hogy ismerje meg jobban és egyenlőre ne próbálja véglegesen elszakítani a férjétől. Ha elmúlik a szerelem által okozott beszűkült tudatállapot akkor majd fog tudni reálisabban gondolkodni. Beszélgess vele, biztosítsd a támogatásodról és ne veszekedj vele. Jó esetben megfelelő döntést fog hozni. Lehet most neki erre a kapcsolatra van szüksége.
2019. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Gyöngyike és Norbika,csak nem ti vagytok azok? Gyöngyi nem bírsz leállni igaz,hagyd a kisfiút békén és törödj a gyerekeiddel,hogy milyen példát mutatsz nekik.
2019. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Hátbaveregetném, gratulálnék, de megkérdezném hogy ez hogy sikerült.
2019. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
11-es: egy 38 éves nő mióta vénasszony? LOL
2019. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ismerőseim között van ilyen pár. Csak ott gyerekek is voltak, elhagyta a férjét és összeköltöztek. A férj maximum fenyegette a srácot, a nőt kicsit bántotta, de hogy milyen mértékben azt nem tudom pontosan. Mai napig együtt vannak. A srác anyukája se örült mert unokát is szeretne és köztük már túl nagy a korkülönbség. Én nem örülnék, de ki örülne? Tenni sajnos nem tehet semmit, kivárni lehet amig esetleg észhez tér. Reménykedjen hogy ha már ilyen fiatal, egyszer rádöbben hogy korban hozzáillő kéne es egy saját család. Próbáljon mellette állni de közben érezze is hogy azért nem helyesli, ha gond van igy magához megy panaszkodni vagy segítségért és már az is valami. Legalább tudomása lesz a problémáról és tud segíteni, most talán csak ennyit tehet.
2019. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!