Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétrk ebben a helyzetbe...

Mit tennétrk ebben a helyzetben a helyemben?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok együtt a párommal, van egy 6 éves gyerköcünk is.

Anyósnál lakunk. A párom( aki élettársam csak, de hivatalosan is), esze ágában sincs költözni.

Az anyukája házát akarja újítani, korszerűsíteni stb.


Kitalálta hogy kössek fundamentát. Mert maj ha lejár a házra tudjuk költeni. Nekem viszont egyáltalán semmi tulajdonjogom nincs a házban.

És így nem szívesen adok nagyobb összeget egy ilyen házra.

Főpeh, higy ha szétmegyünk, én csak albérletbe tudok meni a közös gyerekünkkel, más lehetőség nincs.


Szóval elindítanám a fundamentát, de ha lejár, veszek fel kölcsint és egy kisebb házat ha sikerülne, vennék, ha belergyezik a párom, ha nem!


Ha együtt is amradunk alberletbe ki lehet adni, meg a kisfiunknak is jó lesz még az, ha majd felnő! Csak rendben kell majd tartani az a házat is.


2019. ápr. 23. 17:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én már most lelépnék mellőle.
2019. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!