Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen alibit mondjak anyának...

Milyen alibit mondjak anyának a netes srác miatt?

Figyelt kérdés

Megyünk vendégségbe ami ide 120km. Egy chat oldalról megismertem egy kedves srácot aki ott lakik ahol ezek. Anya mindig pórázon tartott, fiúzni "tilos" vagy ha nem is tilos mindent tudni akar. Sok balhé volt már ebből. Nem szeretnék semmit a sráctól pont ezért nem akarom hogy tudjon róla.

19 vagyok a srác 22.



2019. ápr. 24. 13:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Milyen alibivel láthatnám egy kis időre ha elmegyünk a vendégekhez?
2019. ápr. 24. 13:15
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vendégéknek van gyerekük menjetek el együtt fagyizni pizzázni sütizni stb és hívd el oda a srácot
2019. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Itt az a gáz, hogy anyáddal nincsen olyan kapcsolatod, hogy elmond, hogy megismerkedtél a neten egy sráccal és szeretnél vele ott 1-2 órát találkozni, míg ök a Julinéninél lesznek...

Ha anyád ezen kiakad vagy megtiltja, akkor ne menj el velük a Julinénihez és ennyi.

De 19 éves vagy...

2019. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Bakker, FELNŐTT vagy, akkor sem tehet semmit, ha a feje tetejére áll! Oda mész, ahová akarsz, azzal találkozol, akivel akarsz, és úgy cseszed el az életed, ahogy mindenki más. Mondd meg neki, hogy ideje leszállni rólad, most vagy fiatal, és nem ő irányítja az életed! Ha nem bírja elviselni, hogy a lánya felnőtt, menjen pszichológushoz, tudják kezelni az irányítási kényszert.


Persze értem, más dolog a jog, és megint más a lelki terror. Sok felnőttet tartanak még később is sakkban a szülei érzelmi zsarolással, vagy akár konkrétan visszaélve az anyagi kiszolgáltatottságával. Ha megpróbál azzal fenyegetőzni, hogy pl. kitesz a lakásból, magyarázd el neki, hogy természetesen ehhez joga van, de ez esetben a hátralevő életét egyedül kell megoldania, akkor is, ha öreg és beteg lesz. Az élet kegyetlen, és ha köcsögösködik a saját gyerekével, semmi sem fogja megvédeni tőle.

2019. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Pont ezzel fenyegetőzik hogy kitesz. Ilyenkor úgy érzem magam mint valami zárdában. Persze igyekszem tűrni, mert tudom hogy nagyon szeret és neki elég nehéz gyerekkora volt.
2019. ápr. 24. 13:34
 6/17 anonim válasza:
90%
eleg szomoru, ha te a szeretet azzal azonositod, h bezarnak teged. az, h neki nehez gyerekkora volt az nem azt jelenti, h a tiedet is megkene, h keseritse.
2019. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Pl vigyél magaddal egy tárgyat vagy ruhadarabot, hogy neten hirdette, meg vették, és most pont át tudod adni személyesen postázás helyett.
2019. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ő hirdet saját oldalán ezért ez nem jó ha meg én veszek valamit előtte ő lecsekkolja. Ez van addig ameddig nem dolgozom.
2019. ápr. 24. 14:28
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Hazudozhatsz most, de mi lesz, ha újra találkozni akartok? Szerintem több értelme lenne kijelenteni(nem engedélyt kérni), hogy amíg ott leszel találkozol egy sráccal. Pont. Felnőtt vagy viselkedj is úgy. Elhiszem, hogy nem egyszerű anyukáddal.
2019. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne találj ki alaibit,hanem légy õszinte az anyuddal.Ha igazán szeret,akkor beleegyezik,hogy találkozzál a sráccal.Ha neki nehéz volt a gyerekkora,pontosan ezért kellene veled másként viselkednie.
2019. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!