Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen alibit mondjak anyának...

Milyen alibit mondjak anyának a netes srác miatt?

Figyelt kérdés

Megyünk vendégségbe ami ide 120km. Egy chat oldalról megismertem egy kedves srácot aki ott lakik ahol ezek. Anya mindig pórázon tartott, fiúzni "tilos" vagy ha nem is tilos mindent tudni akar. Sok balhé volt már ebből. Nem szeretnék semmit a sráctól pont ezért nem akarom hogy tudjon róla.

19 vagyok a srác 22.



2019. ápr. 24. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem véletlenül írják itt sokszor, hogy életképtelenek a mostani 19 évesek. Mi az, hogy valaki itt felvetette, hogy az jó alibinek, hogy hirdetsz valamit eladásra, te egyből írod, hogy a srác hirdet tényleg, de ha te hirdetsz, azt anyád egyből lecsekkolja?? Nyugodtan húzzatok le, de én ezt esküszöm, nem értem.

Tegnap volt a Bezár a bazár című műsor, egyetemista lányok, akik ráadásul vendéglátás-turizmus szakra járnak, nem tudták, melyek a megyék székhelyei. Agyfas.zt lehet kapni. 10 évesen több eszem volt, mint most neked.

MIÉRT hagyjátok magatokat ennyire önállótlanul létezni a szülővel kapcsolatban nagykorúként?? Valaki elmagyarázhatná már, de tényleg.

2019. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Még annyit, 11. vagyok. Nem is téged hibáztatlak elsősorban, hanem ezt a lelki terrort, amiben 19 évesen benne vagytok. Agyrém. Milyen generáció nőtt fel, aki így neveli a gyerekét? Hazudozni kell... Becarás.
2019. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mert ameddig otthon laksz, nincs munkád, addig neked semmit nem lehet.

Te meg ezt nem érted meg.

2019. ápr. 24. 15:07
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyisnem értem meg. Én is otthon laktam ennyi idősen még, mégsem kellett minden percemmel elszámolnom, pedig ez már nem mostanában volt. A szülőket nem értem igazából, hogy mi ez a folytonos ellenőrzés, mindennek utánajárás. Ha valamit elcsesztek, akkor ne rajtad verjék le. Oké, féltelek, nehogy bajod essen, blablabla, de régen mi miért mehettünk mindehová? Tudod azért, mert megvolt a kölcsönös bizalom. Ami mostanában nagyon hiányzik a szülő-gyerek kapcsolatban. Nem kell azzal jönni, amit a szádba rágtak: amíg otthon laksz, azt csinálod, amit én mondok. Ez kb. 14 éves korig még elmegy. De nem 19 évesen behódoltok, mert féltek, hogy kiraknak.
2019. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

11es miért mit vársz olyantól aki büfészakon tanul? :-D Pont úgy mondod a turizmust mintha valami értékes diploma lenne :-D


Kérdező: Nagyon felnőtt lehetsz ha látatlanba egyedül akarsz találkozni valakivel. És ha nem az akinek mondja magát? Ha bántani akar, te meg hazudozol? Mire rájönnek hogy baj van te már jó eséllyel vagy nem élsz vagy valahol külföldön vagy prosti. Ezek a ragadozók pont a hozzád hasonló naiv kislányokra utaznak.

2019. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem kell engedélyt kérned, mert nagykorú vagy. Viszont az semmiképp sem árt, ha nem kamuzol. Netes ismeretség lévén, én kevésbé bíznék egy ismeretlenben, mint a saját anyámban (soha nem volt jó kapcsolatom az anyámmal). Ha bármi történik veled, nem árt, ha legalább azt tudja, hol kezdjen el kerestetni. Semmiképpen sem találkoznék elsőre egy idegennel egyedül. Ha teheted, menj valaki mással és nyilvános helyre szervezd a találkozót.
2019. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
15., nem várok semmit. A kérdező írt privátot, ráadásul pont hasonló stílusban, mint ahogy itt feltette a kérdést. (Bocs kérdező, hogy kikotyogom, de a kérdés szempontjából fontos, és válaszoltam is neked.) Így nevelték, hogy amíg kap meleg kaját, tiszta az ágyneműje, (most őt idéztem a privát üzenetében), addig azt csinálnak vele, amit ők diktálnak. Én már felneveltem két lányt, de soha nem voltam ilyen bunkó a gyerekemmel, hogy hazudoznia kellett volna. Volt már internet, mégis megbíztam benne. Semmi baja nem esett, mert mindent elmondott. Azt is, hová megy, kivel találkozik. Akár neten keresztül is. Mégis megbízott bennem/bennünk, soha semmi baj nem volt. Meghagyta a telefonszámot, hol találjuk, ha nem érne haza időben. MINDEN nevelés és bizalom kérdése. A mostani felnőtt lányokat sajnálom csak, mert úgy kezelik őket, mint egy óvodást. Ennyi volna a lényeg.
2019. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!