Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy nincs kedvem velük elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
"Anyu, apu nincs kedvem elmenni nyaralni"
2010. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szépen, lassan vezesd fel... És mondd el az okokat is, hogy miért nem szeretnél menni.

(mellesleg én úgy örülnék ha mennénk nyaralni, de sajnos nincs keret rá)

2010. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem az vált be,hogy mondtam nekik,hogy már nem vagyok kisgyerek,és hogy legyenek kettesbe,meg minden

amúgy hány éves vagy?

2010. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ird meg akorod, mert sokmindentöl függ. Mint pl ha fiatalabb vagy, mondjuk 12-13 éves, ottoh hagynának e egyedül?
2010. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
13
2010. júl. 6. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mért nem akarsz te 13 évesen nyaralni? mert cicki? elég gáz vagy kisanyám...
2010. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És otthon hagynának egyedül? Vagy lenne valaki rokon akihez tudnál menni. Ha nem maradhatnál otthon, próbáld meg a rokonokat hátha addig oda tudnál menni hozzájuk, ha van rá mód. Amugy egyrészt megértem a szülökkel nem olyan jó együdt nyaralni, de én azért egy nyaralást nem hagynék ki.
2010. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De már megint Horvátországba megyünk és semmi kedvem elmenni velük egy hétre. Egyikőlyük sem egyszerű eset. Máskor is alig vagyok itthon. Rokonok ,mamák sok helyen szoktam lenni, de itthon nem.
2010. júl. 6. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is 13 vagyok, de inkább örülnék, ha menne megint az egész család nyaralni [vagyis nem teljesen az egész. szüleim+én+4 unokatesóm].

Idén is megyünk apummal [nem, nem váltak el a szüleim, csak nem kön anyum, de hosszú lenne leírni miért], de így meg már nem annyira jó :( Persze örülök meg minden, de ha legalább tesóm lenne jobb lenne.

Asszem most picit offoltam is, de mind1.


Am. mért nem akarsz nyaralni menni? Szerintem a szüleid nem szívesen hagynának egyedül...vagy rokonnál lennél?

2010. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Bocs, mikor még én írtam, akkor nem volt ott az utolsó "üzeneted".

2010. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!