Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ekkorát hibáztam?

Szerintetek is ekkorát hibáztam?

Figyelt kérdés
Elettarsammal élek. Van egy nagy lányom aki külön él. Adtam neki kölcsön ezer forintot és ezt nem beszéltem meg az élettársammal előre. Miután megtudta iszonyú cirkuszt rendszert. Mert h ő keres jobban és mi az h nem szólok h a közösböl adok. (Nekünk nekem hiányzott ez az ezres egy hetig. )Eztán külön kasszàn leszünk stb..sumàk vagyok. Tényleg ez ekkora vétek volt?
2019. máj. 5. 00:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen jól olvassátok egy ezrest adtam kölcsön amiről ő nem tudott!! Pár nap után megtudta mert lányom elmondta.
2019. máj. 5. 07:28
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon durva!!! Dehogy hibáztál. Nyugodtan kölcsönadhatsz a lányodnak. Vagy akár úgy is odaadhatod neki, hogy nem kéred vissza. Nem akarlak a párod ellen hangolni, de nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, mégis mit képzel magáról ez az ember???

Én is jobban keresek, mint az asszony, mi is közös kasszán vagyunk. Soha egyszer sem kérdeztem meg, hogy mire mennyit költött. Nem tudom, hogy adott-e kölcsön valakinek 1000Ft-ot, vagy adott-e a hónapban hajléktalannak kajára, vagy vett-e egy csomó kutyatápot az állatmenhelynek. Szokott ilyet. A közös kassza lényege, hogy mindkét fél használja és a nagyobb kiadásokat nyilván megbeszéljük. De egy ezres? Ugyan már! Nálunk a kisboltban 4 gépi kávé ára.

2019. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Jelenleg csak a férjem keres. Ha felgyújtanék 1000 Ft-ot akkor azt is megtehetem. Max megkérdezné, higy ugyan mi a franc bajom van
2019. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
Hallatlan! Ha én ezt a klubban egyszer elmesélem!
2019. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Természetesen nem hiányzott az az 1 db ezres nekünk a kasszából. De ő úgy veszi h én sumak módon adtam ezt agyerekemnek
2019. máj. 5. 09:41
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég:(

Odadugtam a saját lányomnak a szülinap ajándék mellé még egy 10 ezrest. (Férjemnek nem mondtam, de látta, amikor megnézte a lány a borítékot.) Erre amikor kivitte a buszmegállóba, mielőtt kiszállt a lány, ő is adott neki + 1 db tízezrest. (Ezek ma már nem tételek).

Az élettársad idióta, bocs.

2019. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően felnőtt ember vagy, nem vehetsz úgy egy kiló húst, hogy nem egyeztetsz vele?
2019. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
DE mért vagy mellette? Mért nem hagyod ott? Ne mondd, hogy ettől eltekintve kedves, aranyos, gondoskodó, szerető ember!
2019. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem én erre azt mondtam volna a páromnak, hogy “Tudod mit?!

Ezután is adok neki, és nem kölcsön”


Az, hogy egy sza...s ezresért ekkora cirkuszt csinál, megkérdezném tőle, mennyire vagyunk egyenrangúak a kapcsolatban, úgy általában, mert nem több ő nálad attól, hogy többet keres...

én is adok a lányomnak, meg a férjem is, pedig nincs rászorulva, de nálunk ez nem kölcsön. Ez a szó vele kapcsolatban sosem létezett.


Még akkor oké talán a helyzet, ha ezen múlik a napi betevő, de így...

2019. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne nagyon gyorsan megszabadulni ettől az élettárstól, később megfogod még ezt szívni.
2019. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!