Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ku. Rva gáz hogy 36 évesen...

Ku. Rva gáz hogy 36 évesen nincs gyerekem. Pedig még feleségem is van?

Figyelt kérdés
Feleségem egyenlőre nem akar,már sorba látom minden korombelinek meg fiatalabbaknak is van.Lehet férfiként gáz így gondolkodni,de már nagyon jó érzés lenne.Felesegem 32 éves,de ő nem akar egyenlőre, félek lehet egyáltalán nem akar, ráadásul már 7 éve együtt vagyunk.Nincs hitelünk,mind a kettőnknek jó munkahelye van.Mi lehet a baj?
2019. máj. 5. 19:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
mondjuk beszéld meg vele akar e, ha igen, mikor stb.
2019. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
46%
Még az is felmerülhet, hogy -nem tudsz dolgokról- és mástól akar majd.
2019. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
32%
Tudod, a nők nem nagyon akarnak olyan szerencsétlen lúzernek szülni, aki úgy gondolja, ezt a kérdést itt kell feltennie... Okos nő.
2019. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Már természetesen beszéltem vele erről,de azt mondta meg várni akár 1-2 évet.De ezt mondta 2 éve is!Már nem tudom mit gondoljak.Adott lenne a dolog,hitelmentes lakásunk,kocsink van.Szeretjuk a munkahelyünket.
2019. máj. 5. 19:19
 5/35 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj...ha nem akar, úgysem lesz. Ezt meg kellene beszélni nyugodtan, higgadtan, és gondolom ez nem fogja az életed rommá tenni, nem is gáz, nem alapkövetelmény gyereket vállalni. Lehet nem érzi úgy, hogy képes lenne anyaszerepben ragadni,nem mindenki szereti.

Szóval nem gáz.

2019. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon esélyes, hogy van valakije és azzal tervezi a jövőjét amiben te már nem szerepelsz.

(Sajnálom.)

2019. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

ma 19:17


Nem tudom ha közeledni akarsz akkor rossz helyen kopogtat.Szerinted nem beszéltem vele?Ha valaki itt kérdez az akkor mind lúzer nem?Azért van ez az oldal,hogy emberek a tapasztalatokat elmondják esetleg valami okosat mondjanak.Nem mellesleg így hogy nem ismersz lúzerezni elég szánalmas.Miből gondolod,hogy én vagyok a hibás mert nem akar gyereket?

2019. máj. 5. 19:27
 8/35 anonim ***** válasza:
63%
Megbeszéltük vele és még nem akar.Türelem.
2019. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
akkor valszeg nem akar. ülj le vele és beszéljétek meg, mond meg, hogy te akarsz, ha ő nem, akkor mondja meg, ne hülyítsen. aztán ha nem akar, eldöntöd te mit akarsz. bár ha hazudott, akkor nálam bukta lenne a dolog.
2019. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
12%
Biztos hogy nem akar. Már 32 évesen is húzós hogy meg tud-e termékenyülni. Még pár év, és nyugodtan próbálkozhattok bármeddig, nem fog már összejönni.
2019. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!