Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ku. Rva gáz hogy 36 évesen...

Ku. Rva gáz hogy 36 évesen nincs gyerekem. Pedig még feleségem is van?

Figyelt kérdés
Feleségem egyenlőre nem akar,már sorba látom minden korombelinek meg fiatalabbaknak is van.Lehet férfiként gáz így gondolkodni,de már nagyon jó érzés lenne.Felesegem 32 éves,de ő nem akar egyenlőre, félek lehet egyáltalán nem akar, ráadásul már 7 éve együtt vagyunk.Nincs hitelünk,mind a kettőnknek jó munkahelye van.Mi lehet a baj?
2019. máj. 5. 19:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
42%
Nem gáz, kedves kérdező! Ez nem egy kötelező dolog, hogy gyereket kell szülni. El kell döntened, h a feleséged szereted-e annyira hogy ő a fontos akkor is ha sosem szül, vagy a feleség számodra szaporodási funkciót tölt be, és enélkül nem is akarsz vele élni. Mi van ha nem akar gyereket? Mi van ha csak a 30-as évei végén próbálná meg a gyerekvállalást?
2019. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

Mit jelent a "jó munkahely"?

Kettőtöknek a havi 4-500 legalább megvan?

2019. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 piroska és a farkas ***** válasza:
84%
Szerintem pedig ez tisztességtelen. Ha én azt mondom a leendő hàzastàrsamnak/ férjemnek, h 2 évet szeretnék még vàrni, majd a 2 év leteltével újra kitolom ezt az időt, az becsapàs. Teljesen joggal fàj a màsiknak, és az a baj, h itt meg van a " hàzasok vagyunk, úgysem fog elhagyni" biztonsàgérzete, ami megint csak nem tisztességes a màsikkal szemben. A megoldàst sajnos nem tudom. Ha Benned ennyire nyilvànvalóan megfogalmazódott a gyerek utàni vàgy, benne pedig az ellenkezője, akkor Ti nem tartoztok össze. Gondold àt nagyon őszintén magadban, hogy mi tenné teljesebbé az életedet, kettesben leélni vele, vagy gyerekkel, de màssal. És ezt beszéld meg vele is. Nem az a lényeg, h mindenàron szüljön, ha nem szeretne, hanem az, h el tudjàtok egymàst engedni, ha attól lennétek boldogabbak.
2019. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
48%

En akkor halogattam igy, amikor magamnak se ismertem be, hogy nem szerettem az exem es nem akartam egy gyerekkel orokre kapcsolatban maradni.

Errol komolyan Kell beszelnetek mert az ido gyorsan telik.

2019. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Metionin ***** válasza:
78%
Az hogy nincs gyereked, önmagában nem gáz. nekem sincs, 36 évesen sem lesz és 99 évesen sem. Nálatok az a probléma, hogy nem jutottatok végleges döntésre a kérdést illetően. Lehet hogy pár éve még akart a feleséged gyereket de azóta meggondolta magát. Üljetek le és beszéljétek át újra, mi az oka hogy nem akar, fél-e valamitől, stb. Aztán ha arra a következtetésre jut, hogy abszolút nem szeretne szülni, gondolkodj el a jövőn. Beáldozod ezt a kapcsolatot egy nem létező gyerekért és keresek másik nőt vagy elfogadod és éltek gyerek nélkül. Illetve azt is gondold át, hogy te miért szeretnél gyereket. Mert már mindenkinek van? Hajlandó lennél tevékenyen részt venni a gondozásában, maradni vele akár gyesen is ha szükséges? Teljesen érthető ha egy nő alaposan meggondolja hogy mikor vállal/vállal-e gyereket, hiszen az ő teste, munkahelye, szabadideje, stb. megy rá. Ha ilyesmiktől fél és azért nem akar, akkor biztosítsd, hogy amennyi terhet tudsz, leveszel a válláról (és persze tedd is meg ha végül lesz gyerek).
2019. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!