Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ku. Rva gáz hogy 36 évesen...

Ku. Rva gáz hogy 36 évesen nincs gyerekem. Pedig még feleségem is van?

Figyelt kérdés
Feleségem egyenlőre nem akar,már sorba látom minden korombelinek meg fiatalabbaknak is van.Lehet férfiként gáz így gondolkodni,de már nagyon jó érzés lenne.Felesegem 32 éves,de ő nem akar egyenlőre, félek lehet egyáltalán nem akar, ráadásul már 7 éve együtt vagyunk.Nincs hitelünk,mind a kettőnknek jó munkahelye van.Mi lehet a baj?
2019. máj. 5. 19:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
85%
Te gyereket szeretnél, ő meg nem, úgy tűnik,soha. Vagy az is lehet, mire mégis, már késő lesz. Neked viszont nem késő keresni egy másik nőt, aki örömmel szül neked gyereket.
2019. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
33%

Ha valaki itt kérdez az akkor mind lúzer nem?


Nem, ha olyan krérdése van, amiben lehet neki segíteni, vagy választ vár. te rinyálsz.

2019. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 szántóvető ***** válasza:
78%
talán nem is lehet neki,csak nem meri elmondani.mindegy,vagy megbékélsz a helyzettel vagy lecseréled.
2019. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!

A feleségedet csak te "ismered".

(Ha egyáltalán ismered??)

Egyetlen dolog biztos csak az évezredes egyetemleges tapasztalatok alapján

mégpedig az, hogy egy nő mindenre képes azért, hogy legyen gyereke vagy, hogy ne legyen.

Ha a feleséged nem akar, akkor nem is lesz gyereked.

Az idő viszont nálad is telik.

Ebből -sajnos- az következik, hogy ha gyereket szeretnél záros határidőn belül -hazug kifogások helyett-, akkor egy másik nő ajtaján kell kopogtatnod.

2019. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
25%
Hát figyelj...ezzel a beszédstílussal és helyesírással, nem akkora baj, hidd el.
2019. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
49%

Neked is csak egy életed van.

Keress egy "normális nőt".

Bocs.

2019. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ezt engedd el.

Tudni sem akarom, hogy hogyan beszélne és írna az a gyerek, ha lenne...

2019. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
83%
Ha 32 evesen nem akar,kesobb sem fog ez mar valtozni szerintem...
2019. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
68%
Ki nem sz@rja le, hogy mi a gáz? Én 35 éves nő vagyok és nincs. Mindenkinek a saját elgondolása szerint kell rendeznie az életét, nem valami idióta társadalmi nyomásnak megfelelni!
2019. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
64%

Sajnálom,de azt kell mondanom,hogy a pàrod nem akar gyereket ès csak az időt húzza a válaszàval..."1-2 èv múlva"

A párommal 5 éve vagyunk együtt,neki nincs gyereke,nekem van 3 is.Mindig mondogatta neki már sose lesz.Leültem vele és szèpen àtbeszéltük a gyerektémát és 2 évvel ezelött el is döntöttük ,hogy lesz.Most jött össze,a 3.hónapba vagyok.40 évesen bevállaltam,mert szeretem a párom.Ülj le a feleségeddel ès kérek perec kérdezd meg akar e egyáltalán gyereket.Mond el neki ez neked mennyire fontos!

2019. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!