Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukam ongyilkos akart...

Anyukam ongyilkos akart lenni. Tobb lent?

Figyelt kérdés

Noverem ma mesélte el nekem, hogy kb 8 eve anyukam egy kötéllel fel akarta akasztani magat annyira ossze veszett apukammal es beis gyogyszerezte magat..

Ezt nem tudom elhinni az anyukamrol.. Minden nap foz, egyutt tanulunk, vidam, gondoskodo, mindwn reggel kelt meg tenyleg mindent meg csinal es egy kortyot nem iszik..

Ezt nem tudom deldolgozni..

Mit tegyek? :/

(unokatestvérem kérte, hogy kiírjam neki a kérdést, mert neki nincs oldala:))



2019. máj. 12. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Valószínűleg 8 évvel ezelőtt nem látott más megoldást a problémájára. Azóta sok idő eltelt, rájött, hogy van gyermeke, nem szabad eldobni az életét!

Ha úgy érzed, kérdezd meg tőle , miért látta azt kiútnak, hogy véget vet az életének.

2019. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Hála istennek hogy nem lett öngyilkos..
2019. máj. 12. 19:14
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak ahogy ma mesélte a noverem... Nem akartam elhinni délután 3kor mesélte en meg azóta sírok :(
2019. máj. 12. 19:15
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Inkább csak hisztizett. Nem volt komoly a szándéka ne izgulj! Biztos rá akart ijeszteni apukádra.
2019. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Aki valóban ki akarja nyírni magát, azt nem tudják megállítani.

Szerencsére nem volt elég elszánt, valószínűleg csak fel akarta hívni a figyelmet magára.

2019. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem beszélj anyuddal
2019. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) Tényleg csak rá akart ilyeszteni.
2019. máj. 12. 21:41
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Két válaszolóval ellentétben, én azt ajánlom a kérdezőnek, hogy semmi de semmi szín alatt ne kérdezze meg az anyukájától, hogy igaz-e a hír!!!

Régen volt (ha volt), azóta az anyuka vidám, éli a mindennapi életét. Ne keverd fel benne az esetleg kényes dolgokat!!

2019. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is volt nagyon régen egy ilyen próbálkozásom, a gyerekeim pedig tudnak róla. Nem azért, mert hős vagyok, hanem azért mondtam el nekik, hogy milyen jó, hogy nem sikerült, mert ma látom, hogy mennyi mindenem van (pl ők) és hogy változnak a dolgok. Akkor épp sötét volt, ma már világos van.

Azt pedig nem tudom elhinni, hogy valaki csak ijesztget kötéllel és gyógyszerrel együtt. Az bizony nagyon is komoly volt.

Amúgy meg minden öngyilkossági kísérletet komolyan kell venni.

2019. máj. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek szierintem inkabb nem szeretnek vele errol beszelni.
2019. máj. 13. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!