Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszett a bizalom? Ilyenkor...

Elveszett a bizalom? Ilyenkor mindennek vége?

Figyelt kérdés
A férjem 4 éve külföldön dolgozik.Azóta hiteget,hogy majd együtt megy a család valamerre.Persze, hogy nem.Januárban beszélgettem egy idősebb férfivel messengeren.Hülyéskedtünk,ugyanaz a sorsa volt,mint nekem.Ő is külföldön dolgozott, gondoltam, esetleg segíthet feldolgozni,azt a rengeteg fájdalmat,amit átéltem évek alatt.Kicsit segített,de abbahagytuk a beszélgetést, nem akarta, hogy bajom legyen miatta.Ezt elmondtam a férjemnek, őszintén.Azóta nagyon sokat bánt emiatt.Szinte mindennap.Engem nagyon bánt,mert tudom, hogy nem csak az én hibám.
2019. máj. 14. 16:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
95%

Hát, hogy egyesek ennyi infóra hogy tudnak ilyen végletes válaszokat adni, az számomra valami rejtély :D


Kérdező, nem mindegy, hogy hogy találtad ezt a beszélgetőpartnered? Érthető a férjed kiborulása, ha társkereső oldalon és szexchateltetek is, érthetetlen, ha hétköznapi beszélgetés zajlott hétköznapi módon. Azért elég ködösen fogalmaztál.


Nálunk mindkét eset előfordult. Mármint, a férjemnek sikerült kipróbálnia a szexchatet anno, azóta nem tudom elfelejteni neki, évről-évre ha kicsit bizonytalanabb vagyok, előtör belőlem a félsz, hogy na most vajon csinálja-e, pedig elég durván megváltozott azóta. Mondanám, hogy ilyenkor tényleg oda a bizalom.

Én beszélgetek férfiakkal, de tényleg csak beszélgetés szinten. Egy tudományos témájú chat csoportból léptem ki, velük megmaradt a kontakt, mert értelmesek voltak. A férjem egy szót se szól, örül, hogy el tudom foglalni magam, mert élőben ritkán találok jó beszélgetőpartnert.

Szóval, ez bőven nem mindegy azért.


Nem az én dolgom, de hogy lehet egy házasságot így fenntartani? 4 év külön? Ennyi idő alatt még a legszenvedélyesebb felek is elhidegülnek egymástól, ennek egyszerűen nincs értelme. Igen, család így, család úgy, el kell tartani őket, de a férjem a párom is legyen egyben, ne csak egy ATM :(

Persze, hogy már nincs igénye a férjednek a családra, ha egyszer alapított magának egy új életet kint.

2019. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Riki miller ***** válasza:
Kimegy dolgozni hogy biztosítsa neked a jóllétet de ezért rossz férj ...ezt ez elején átkellett volna gondolni mert a jóllét ára lehet a kapcsolatotok.1-2 év vagy több adig hogy leszünk kibírjuk...
2019. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!