Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a mamám szerintetek?...

Normális a mamám szerintetek? Nem bírom elviselni! Bővebben lenn!

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok, és a nagymamámmal élek együtt. Sokat veszekszünk, trágár szavakat használ rám, pedig nem hiszem, hogy meg érdemelném, mert nem vagyok az, aminek ő elmondd. Minden cuccomat el vesz, múltkor be kreppeltem a hajam,és elvette a hajsütőt, mert nagyon sok áramot fogyaszt(nem szoktam sokáig bedugva hagyni). Most a laptopot vette el, mert bevittem a szobámba, erre bejött, és kihúzta a laptopot, és kivitte, most is nála van, valahova eldugta (asztaligépről írok). Mikor bementem a laptopért, akkor nekem jött, és meg vissza löktem, engem nem fog minden vitánál megverni. Amikor a volt párommal együtt voltam még, jártunk már majdnem fél éve, és egyszer lekéste a legutolsó vonatot, így nem tudott haza menni, mondtam neki, hogy jöjjön át hozzánk, aludjon ott és az első vonattal haza mehet. Már kezdtem meg ágyazni, mire mamám bejött, hogy nem fog itt aludni, menjen az állomásra, és engem is kizárt a barátommal együtt az utcára. Elég hideg volt kinn.. Kb. szét fagytunk. Most olyat mondd, hogy egyik barátomat se akarja majd megismerni. Pedig a volt párommal azért jól kijött, de van egy érzésem, hogy mamám kihasználta őt. Volt, hogy valamimet eldugta, és azt mondta, hogy nem nála van... szóval szokott hazudni is néha napján. Most az elöbb felhívta telefonon az apámat, hogy vigyen intézetbe, mert hogy éjfélkor még gépezek és senki nem gépezik már ilyenkor.. és hogy bevittem a laptopot a szobámba^^ És azt mondta apámnak, hogy fényképezgettem magam meg kameráztam. Attól, hogy a laptopon van 1 camera, attól nem azt jelenti, hogy éjjel-nappal bevan kapcsolva, NEM VOLT BEKAPCSOLVA. Nagyon elegem van már belőle, és hogy mindenbe bele tud szólni. Mit csináljak???????
2010. júl. 7. 01:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2010. júl. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mehetsz a szüleidhez? Sajnos az öreglányon csak az segítene, ha elköltöznél, de hát saját lábra állni nem könnyű, 17 évesen meg kb. lehetetlen. (Jó biztos van, akinek ment, de ha nem a legutolsó faluból félhülyén szalajtottak, akkor biztos nem fogsz érettségi nélkül téglát hordani, csak hogy magad legyél)
2010. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Menny koliba. Vagy a szüleidhez. Nyár van, keríts munkát, gyűjts pénzt és menny albiba. Suli mellett is lehet diákmunkázni. Más ötletem nincs.
2010. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Téged már olvastalak itt, akkor is hasonló problémákat írtál. Arra viszont nem emlékszem, hogy miért a nagymamáddal élsz? Mi van a szüleiddel?

Mikor töltöd a 18-at? Én egy ilyen nagyival egy percet se maradnék tovább, ahogy eljön a 18. születésnapom.

Én egy tündéri nagyival éltem együtt, de ha a másikkal élek, ugyanolyan életem lett volna, mint most neked. Így őt egy évben 1x látogattam meg. Halála előtt már bánta, hogy miért nem mentem többször, a kórházba elmentem hozzá, aztán a temetésre is. De nekem igazi nagyim a másik nagyim volt, akivel éltem.

Nos, nagyon megértelek, és felháborító szegény nagyid. Próbálj meg kollégiumba menni, érettségi után vagy akár már ősztől. Hányadikos leszel most?

Szoktál vele csúnyán beszélni? Esetleg ingerülten, flegmán? Lehet, hogy ha egy kicsit "nyalnál" neki, akkor más lenne a helyzet, nem?

2010. júl. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a múltkor sem derült ki. Most elmondod, hogy miért nem laksz máshol stb? Főleg azt írod van apád is.

Vagy hogy adjunk tanácsot? Esetleg nem is kell, csak szidjuk veled? Semmi mást nem tudsz csinálni max. kisírod, hogy elköltözhess, vagy kivárod, míg magadtól el tudsz.

2010. júl. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is feltettem a kérdezőnek kérdést, már a múltkor, de arra sem válaszolt. Így nehéz beszélgetést kezdeményezni/tanácsot adni.
2010. júl. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyijuk lakik naluk es egesz nap otthon van es pattog, nem? Borzalmas lehet:( Nem lehet, hogy a nagyid beteg?
2010. júl. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező feltesz egy kérdést, elvárja, hogy válaszoljunk. De ha mi szeretnénk kérdezni, hogy NEKI segíthessünk lelép. Vagy kihúzta a mama a netet? Amúgy meg nem hiszem, hogy olyan rossz mama lehet, ha laptop, asztali gép, miegymás megvan a leányzónak.
2010. júl. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Anyám 2 éves koromba elhagyott, és 1 éve kb felkerestem, mondta hogy nem vagyok a lánya, ne keressem többé!

Apukám nem nagyon törödik velem, kaja sincs nála, csajokat hord a lakására:S

2010. júl. 7. 02:24
 10/21 A kérdező kommentje:
A laptopot és az asztali gépet se a mamám vette! Hanem még apukám, 5 éve.
2010. júl. 7. 02:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!