Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most normális? Átmentem...

Ez most normális? Átmentem aludni a bátyám szobájába az ő ágya legalább kényelmesebb, ( azért mentem át mert az én matracom tiszta sz*r és nagyon fáj a hátam, meg alig tudok azon az ágyon aludni. )

Figyelt kérdés
Aztán az anyám át jön hogy képzelem ezt hogy itt alszok.. aztán lekevert 1 nagy pofon és a hajamat meg tépte, megcsípet belilult a kezem.. de könyörgöm ilyen miatt ki kell akadjon? és nem ez az első esett hogy kifordul magából.. Köszönöm a válaszokat 16L
2010. júl. 7. 09:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez elég durva.

Lehet,hogy anyukád csak bepöccent egy KICSIT..:S

2010. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Ennyiből nem igen lehet rájönni, hogy miért akadt ki anyud...
2010. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád is ott aludt (volna) az ágyában?
2010. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
nem bátyám elutazott 3 hétre..
2010. júl. 7. 10:02
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy normális ágyra vágysz és nem a bátyádra hajtottál rá. Talán ezt értette el. nem irigyellek :(
2010. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
tulajdonképp mi a baja az anyudnak? hogy nem a saját ágyadban alszol?? hogy engedély nélkül elhagytad a szobádat??
2010. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezt én sem értem Mi oka lehetett hogy ezen ennyire felhúzta magát ?!
2010. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
83%
Ezt meg kell beszélni anyukáddal, lehet, hogy a sok gond elborította az agyát, már bocsánat de én erre gondolok. Ilyenkor pszichológushoz szoktak fordulni, hirtelen fellángol..., nem sértés képpen írtam, de ilyen emberek gyakran vendégeim szoktak lenni. Tisztába vagyok, hogy ha te ezt elmondanád neki megőrülne, magának kell rájönnie, de csak nagyon kevesen képesek addig a megvilágosodásig eljutni, :( szomorú, nem sok jót sorsolok. Fordulj ilyen esetbe a papádhoz!
2010. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
És szóltál előtte anyudnak, hogy ott alszol? Nem az volt a baj, hogy keresett a te ágyadban és nem talált. Esetleg amiatt lett ideges. Mert egyébként elég furcsán reagált. Már ha máskor nem csinál ilyet.
2010. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
26%

Anyád nem normális. Ne haragudj a kérdésért, de nem iszik véletlenül? Akkor szoktak ilyen oktalan kis hülyeségeken kiborulni az emberek. TELJESEN IGAZSÁGTALAN!!!!

Édestestvéred a srác?

(Más: a helyesírásodra odafigyelhetnél.)

2010. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!