Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most normális? Átmentem...

Ez most normális? Átmentem aludni a bátyám szobájába az ő ágya legalább kényelmesebb, ( azért mentem át mert az én matracom tiszta sz*r és nagyon fáj a hátam, meg alig tudok azon az ágyon aludni. )

Figyelt kérdés
Aztán az anyám át jön hogy képzelem ezt hogy itt alszok.. aztán lekevert 1 nagy pofon és a hajamat meg tépte, megcsípet belilult a kezem.. de könyörgöm ilyen miatt ki kell akadjon? és nem ez az első esett hogy kifordul magából.. Köszönöm a válaszokat 16L
2010. júl. 7. 09:58
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
ilyneket mondott: nem fogod a bátyádat kitúrni a szobájából h képzeled... megmondtam neki hogy mivan.. :S nem értem én sem ez miatt???
2010. júl. 7. 10:07
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem iszik, soha nem ivott...
2010. júl. 7. 10:08
 13/27 A kérdező kommentje:
Igen fiú, de mivel nincs otthon úgy gondoltam párnapig ott alszok...
2010. júl. 7. 10:08
 14/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális.
2010. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja...biztos bátyád a kis kedvence, és úgy vette, hogy el akarod venni a szobáját, így anyatigrisként védte az ő fiácskájának érdekeit...Nem irigyellek
2010. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%
En arra gyanakszom hogy edesanyad es edesapadnak vagy uj gyarak kell, vagyszexorultek lettek, es a batyad szobajaba szoktak! milyen az agya? egy szem,elyes?
2010. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%
Elmebájos!!!!
2010. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Huh, hát ez elég gáz viselkedés anyudtól. Mi még együtt is szoktunk aludni, ha hazamegyünk a szülőkhöz, mert nincs annyi hely. Pedig én nő vagy, a bátyám meg hát pasi. De hát testvérek vagyunk, nincs ebben semmi különös. Nem igazán érthető a viselkedése.

Akkor mondd meg anyádnak, hogy vegyenek egy normális matracot neked, és akkor nem fogsz átmenni a bátyád ágyába.

2010. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a bátyád a kiskedvenc. Sajnállak. Ha hazajön a tesód, beszéld meg vele is.
2010. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél egy plédet az ágyadra, úgy kényelmesebb lesz! Én is ezt csinálom az enyém egy ősrégi rugós matrac, pléd nélkül meg mindig beállt a rugó a hátamba. Szerintem így kényelmesebb:)

Anyukádat viszont nem értem!

2010. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!