Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most normális? Átmentem...

Ez most normális? Átmentem aludni a bátyám szobájába az ő ágya legalább kényelmesebb, ( azért mentem át mert az én matracom tiszta sz*r és nagyon fáj a hátam, meg alig tudok azon az ágyon aludni. )

Figyelt kérdés
Aztán az anyám át jön hogy képzelem ezt hogy itt alszok.. aztán lekevert 1 nagy pofon és a hajamat meg tépte, megcsípet belilult a kezem.. de könyörgöm ilyen miatt ki kell akadjon? és nem ez az első esett hogy kifordul magából.. Köszönöm a válaszokat 16L
2010. júl. 7. 09:58
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is ő a kedvence, még amikor elment sírt.. köszönöm utolsó van plédem kipróbálom.
2010. júl. 7. 10:59
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
De mondtad azért neki, hogy miért is mentél át? Hosszú távon csak jobb volna neked is egy kényelmesebb ágy..., ezt csak megérti!
2010. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

hát ez nem normális anyukád..bocsi.

mikor én tesom ágyán vagy szüleim háloszoba ágyán feküdtem..soha nem kaptam tőle verést,ha ott fekudtem :S

hát erősen kelett volna csuklon szoritani neki,h mi képzeli magát egy ágy miatt.ez egy beteg.ha haza jön meséld el bátyádnak,szerintem nem fog haragudni rád,h ott feküdtél,hiszen tesók vagytok,nincs rossz benne semmi..nevetséges anyád van.

2010. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Érdekes. Lehet, hogy anyud más miatt haragudott rád és pont most telt be nála a pohár? Sosem tudni. Próbáld meg visszakövetkeztetni. Lehet nem az ágy volt a baja. Ha igen, akkor tényleg nem szép dolog így különbséget tenni közted és a fiúgyerek között.
2010. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
es most anyuddal milyen a kapcsolatod? megharagudott? nem szoltok egymashoz? Hogy viselkedsz vele?
2010. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam at mondta nem érdekli.. vegyek új ágyat. Ma nem szóltam hozzá itt vagyok a szobámba... bátyám mondta nyugodtan aludjak ott.. de ezek után nem merek úgysem érti meg.
2010. júl. 7. 14:12
 27/27 anonim ***** válasza:
:S nem tudom, hogy mi baja lehet anyudnak...de hat..ez nem normalis viselkedes.. :S
2010. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!