Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveheti a gyámügy így a...

Elveheti a gyámügy így a gyerekünket? Anyósom hiteltartozását tőlünk vonják le. Ő nem fizetet semmit sem, annyira makacs nem érdekli velünk mi lesz

Figyelt kérdés
Volt férjem anyjahatalmas hitelt vett fel, de nem tudja törleszteni a kezesektől vonnak le, ami a férjem és a testvére. Válás még folyamatban van de az én fizetésemből is vonnak le már. 420 ezerből 110 ezret kaptam ebben a hónapban. Ami kb a lakásra rezsi felére elég. Ami megtakarításom volt azt is elvitte a bank. Nem is értem ez hogy lehetséges. A lányunk megszokta azt, hogy mindent megtudunk venni, most egy kiló kenyér is nagy kiadás. A férjemet ez nem érdekli. Válás után is ugyan úgy vonnak majd le a fizetésemből?
2019. máj. 20. 15:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
76%
Ha a gyerek az anyjával marad, a férjnek gyerektartást is kell majd fizetnie, nemhogy még levonás az ő számlájáról. A tartozást meg a kezesen kell behajtani. Vagyonközösség ide vagy oda, kinek az aláírása van a hitelszerződésen?
2019. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Előző, a férj és annak testvére a kezes.
2019. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
68%

Akkor vh tiltas van, de ha csak 1 vh akkor az max 33%! Akkor nincs olyan hogy a 420-ból csak 110-et kap!!


A másik, bnőm 5 éve elköltözött férjétől, hivatalosan csak most fognak válni, mégsincs közös számlájuk már, szép is lenne. Eljött és nyitott új számlát, ennyi.

2019. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!