Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért lehet? Miért viselked...

Ez miért lehet? Miért viselkedik így az anyám? Na szóval a történet 6an voltunk testvérek de sajnos a legkisebb testvérünk meghalt! Maradtunk 5en:3férfi 2 nő!

Figyelt kérdés

A másik nőtestvérem nem igazán tartja a kapcsolatot velünk, én és a nővérem már kibékültünk de a többivel még mindig nincsennek jóba, hisz anyáméknem akarnak hallani a nővéremről!

Én szeretném ha ki békülnének!

Egyébként van éág 3 fiú testvérem is valahogy őket mindig keresi anyám, ez nagyon fáj hogy én aki mindig segít rajta soha nem hív fel, ha én nem megyek hozzá akkor ő nem keres.

Bezzeg a testvéreimet 2 mert a 3. velük lakik őket mindig pedig ők messzebb is laknak,az ő feleségükre se tudunk számítani, ha mosni kell akkor is én vagyok elővéve de ha születésnapom van akkor elfelejtenek!

Már nagyon unom mert nem tudom de úgy érzem ez valami személykiválasztás lehet!

Beszélnem kellene édesanyámmal erről, de nem képes meghallgatni, meg végül lehet össze is vesznénk amit pedig nem szeretnék!

Az meg a pláne hogy a húgomhoz sem jár a temetőbe, pedig őt aztán nagyon szerette, csak a férfi testvéreimet szereti:

Mit tegyek??

44éves nő!


2010. júl. 7. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

De mi az, amit nagyon nagyon meguntál? Édesanyád ilyen, és kész, ha jól sejtem, idős lehet már, nem fogod tudni megváltoztatni. Rajtad áll, hogy elfogadod-e vagy sem.

Ahogy olvasom, neked az nem tetszik, hogy a messzebb lakó sógornőid nem segítenek a mosásban????! Ezt nem értem... azért kellene mindig odautazniuk hozzátok, hogy kimossanak??

2010. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ha én hajlandó vagyok mindig elmenni, akor néha engem is feltárcsázhatna hisz én rám számíthat!

Nem ő rájuk!

Én elfogadom de ez így akkor sem fer.

2010. júl. 7. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Szervusz! Nagyon nehéz értelmezni azt amit írtál. Szeretnék segíteni, vagy valami tanácsot adni. Sajnos van olyan, hogy anyukának nem minden gyermeke kedves. Édesanyám testvérem imádja, mindent megtesz érte, sőt már jelezte, hogy rá szeretné hagyni ezt vagy azt. Most erre mit is lehet mondani! Elfogadom, de nem is nagyon találkozom anyummal.

Az a legjobb ha beletörődsz ebbe a helyzetbe, mert szeretetet kicsikarni nem lehet.

2010. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te jobb ember vagy , mint a többiek és ezt használják ki mindannyian.Megszokták, hogy te mindig ott vagy, rád lehet számitani és ez természetes, tehát " megköszönni sem kell".Ha eleged van ebből, akkor ezt egyértelműen, nyugodtan meg kell nekik mondani.Majd te is akkor mész, ha hivnak, de nem /csak/ dolgozni.Nem fog nekik tetszeni, te leszel a fekete bárány, de ha változtatni akarsz, akkor ezt el kell határoznod és ehhez kell tartanod magad. Nem szabad engedned az érzelmi zsarolásnak, a szegény,öreg, beteg stb. szövegnek, hiszen eddig is azok voltak, mégsem becsülték meg, amit teszel.Sok sikert kivánok!!
2010. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 7. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:

túl sokat ne várj egy olyan nőtől, hiába az édesanyád, aki 6 gyereket vállalt.

ennyi gyerekre nem lehet elég időt fordítani, elég szeretetet adni nekik egyenlő mértékben, hisz' csak 24 órából áll a nap.

előre meg lehetett volna jósolni, már a születésetek előtt, hogy ez lesz. lehetetlen egy ekkora családban egyformán bánni mindenkivel. sajnálom!

2010. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogyan az utolsó előtti írta.

Kihasználnak. Ha eleged van ebből, akkor ne menj. Te leszel a rossz és a gonosz. De legalább szabad lesz az az időd, amit a robotttal töltöttél.

2010. júl. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!