Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tettetek volna, ha a...

Ti mit tettetek volna, ha a pasitok ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Megjegyeznem nem gyerekek vagyunk.En 45 a volt parom 54.Igen ismert ember,Ausztriaban el.8 honapig udvarolt mire sikeresen beleszerettem.9 honapig voltunk egyutt.Csodalatos helyeket lattam neki koszonhetoen,boldog voltam,tele remenyekkel.Aztan egy nap szolt a baratja,hogy o nem birja tovabb es el kell mondania valamit,mert annyira jo vagyok,hogy ezt nem erdemlem.Szoval a pasim 1000 euroban fogadott a baratokkal,hogy lefekszem vele.Persze ezt barat ala tamasztotta hangfelvetellel es chattel..Semmit nem segit ,hogy kozben az egy szexbol sok lett,mert belem szeretett.Azonnal szakitottam vele,nem is tudja miert,simen ossze szedtem a dolgaimat es eljottem.Nem kerdezett semmit..lehet sejtette..ti is ezt tettek volna?Nem igazan sikerul magam tultenni a dolgon,olyan mintha kiteptek volna szivem..Bocs az ekezetekert,ahonnan irok nincs magyar..
2019. máj. 30. 17:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
38%
Megnézted "A csaj nem jár egyedül" című filmet, és megindult a fantáziád?
2019. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
21%

"Ausztriaban el. 8 honapig udvarolt, beleszerettem. 9 honapig voltunk egyutt. Csodalatos helyeket lattam neki koszonhetoen, boldog voltam,"


Vagyis megtaláltad álmaid hercegét, aki még tudott romantikusan és úriemberként udvarolni, továbbá időt és pénzt szánt rád, elvitt utazásokra stb...stb...

Na ez mind, egy csapásra megszűnt az igen rossz döntésed miatt.


Most 45 évesen újra teljesen egyedül vagy, és magányodban ismeretlenektől szeretnél lelki támogatást kapni itt a gyíkon. (Olyanoktól akiknek a nagy része eleve férfigyűlölő.)

Úgy tűnik, hogy ez a hajó már elment, és 45 évesen újra kint vagy a "húspiacon", ahol a konkurencia nagy része huszonéves, karcsú, dögös csajokból áll, akik nem ennyire sértődékenyek mint te.

Főleg ha egy nyugat-európai, sármos, jól szituált középkorú pasasról van szó, aki meg tud adni nekik mindent, amire csak vágynak.


Sok nő nem tudja megbecsülni, ha valaki pl. nem veri meg rendszeresen esténként, hanem a tenyerén hordozza és lesi minden kívánságát.

Kell a jó? Nem!

Kell a rossz? Igen.

Tessék.

2019. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
46%

Na, még egy nő nélkül tengődő, frusztrált, csőlátású agglegény, aki csak fekete-fehérben lát mindent.

Kell a jó? A jó jelen esetben egy hazugságra alapozott kapcsolat egy olyan emberrel, aki 54 éves korára sem tudott megkomolyodni... Hát, baromi jó tényleg...


Csak ez létezik, meg olyan, aki minden este megveri részegen... Más opció nincs....

2019. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Hát ez a kis brazil szappanopera több helyen is erősen sántít.Szép mese, kár hogy ilyesmi csak a mesékben van.
2019. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
81%

"45 évesen újra kint vagy a "húspiacon", ahol a konkurencia nagy része huszonéves, karcsú, dögös csajokból áll"

És akik nyilván nem a huszonéves, dögös pasikról álmodnak, hanem a szottyadt farkú ötvenesekről. Biztos igaz, mert minden szottyadt farkú ötvenes ezt bizonygatja az összes anonim fórumon.

2019. jún. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!