Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tettetek volna, ha a...

Ti mit tettetek volna, ha a pasitok ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Megjegyeznem nem gyerekek vagyunk.En 45 a volt parom 54.Igen ismert ember,Ausztriaban el.8 honapig udvarolt mire sikeresen beleszerettem.9 honapig voltunk egyutt.Csodalatos helyeket lattam neki koszonhetoen,boldog voltam,tele remenyekkel.Aztan egy nap szolt a baratja,hogy o nem birja tovabb es el kell mondania valamit,mert annyira jo vagyok,hogy ezt nem erdemlem.Szoval a pasim 1000 euroban fogadott a baratokkal,hogy lefekszem vele.Persze ezt barat ala tamasztotta hangfelvetellel es chattel..Semmit nem segit ,hogy kozben az egy szexbol sok lett,mert belem szeretett.Azonnal szakitottam vele,nem is tudja miert,simen ossze szedtem a dolgaimat es eljottem.Nem kerdezett semmit..lehet sejtette..ti is ezt tettek volna?Nem igazan sikerul magam tultenni a dolgon,olyan mintha kiteptek volna szivem..Bocs az ekezetekert,ahonnan irok nincs magyar..
2019. máj. 30. 17:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
20%

"Főleg,hogy megbeszéltük,hogy ha valamelyikünknek elég akkor szól a másiknak nem hülyiti."


Ezek szerint, te sem vetted komolyan ezt a kapcsolatot?!

2019. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
24%

"Ausztriaban el.8 honapig udvarolt"


Nem akarlak megbántani, de egy 45 éves nő nem szokta kéretni már magát közel egy évig hanem örül, hogy egyáltalán meg akarja valaki még fektetni.

2019. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
34%

Jól tetted, hogy hisztizsák módjára sértetten leléptél.

Most szegény osztrák pasasnak válogatnia kell majd a felkínálkozó 20 évesek között...

2019. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk, azért nem ártott volna tisztázni, hogy a barát igazat mondott-e egyáltalán (chatet, hangfelvételt azért lehet hamisítani), azaz én úgy gondolom, szembesíteni kellett volna a pasit ezzel a váddal. De ha ez így igaz, akkor én nem tudnék többet bízni ebben a pasiban, még ha bocsánatot is kér.
2019. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
71%
szerintem ő csak elfogadta, hogy elhagyod és úriemberként nem firtatta, az már más hogy a kezdet nem volt valami szép dolog...De emiatt még nem szakítottam volna:S hisz ahogy a haver mondta szerelem lett belőle. Amúgy melyik jószívű haver ver szét egy MÁR jól működő kapcsolatot csupán JÓINDULAT címszó alatt? Te is hisztis vagy már nem azért...és ha ilyen könnyen elhagytad egy beszélgetés nélkül akkor te sem szeretted igazán
2019. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szakítottam volna,pláne ha szerelem lett a vége.Kit érdekel miért és hogy kezdődött.Fogadással ,véletlen találkozás.Mennyin ilyen lehet akik fogadásból mernek csak leszólítani lányt,nőt,és még ha véletlen jól is süly el az király.
2019. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem szakítottam volna, csak megbeszélem vele. Azért nem keres, mert azt hiszi, hogy eleged van belőle és nem akar zaklatni. Nem csak gyerekes vagy, de ostoba is. Grat.
2019. máj. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%

Mert te aztán marhára megbeszélted vele a dolgokat, mi? Csak kalap-kabát és go, igazán felnőtt vagy te is. :D

Az is furcsa, hogy egy olyan embernek azonnal mindent bekajálsz, aki csakúgy hangfelvételeket készít az ismerősei beszédeiről meg a chat-eléseket is "archiválja", ugyanis ez se túlzottan normális dolog. Szerintem.

2019. máj. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
74%

Hogy miért nem keres, azt nehéz lenyelni, de figyelj egy picit... A férfiak mashogy működnek, valószínűleg nem te vagy az első nő aki szó nélkül lelép és hidd el, nagyon sok hülye pi..a csinálja ezt meg. Az én férjemnek is volt egy ilyenben része, egyszer könyörgött, egyszer hülyét csinált magából. Szerintem egy 9 hónapos kapcsolatban ha eltűntem volna engem se keres és nem azért, mert nem érdekli mi van, hanem mert úgy védekezik és kész. Ne várd, hogy 54 éves férfiak nyüszítve szaladjanak utánad.


Egyébként meg ez tudod mi, amit csináltál? Játszma... esélyt se adtál neki elmondani az érzéseit, most meg az a bajod, hogy nem kaparja a küszöböt.


Egyébként sajnálom, de egyet értek azokkal akik szerint buta hisztérikaként viselkedtél... Én nem rohantam volna el, talán nem is sírtam volna. Leülök és megbeszélem.


Egyébként speciel ezt nem gondolom durva dolognak. Az helytelen, hogy ilyen fogadásokat köt, de ez olyasmi, amiről lehetett és kellett volna beszélni, hiszen az emberek ha párt találnak, jó esetben a jobb önmagukat is megtalálják. Nem értem miért olyan nagy baj neked, hogy hibázott a múltban és ez miért von le akármit is abból, hogy a jelen állás szerint pedig szeret téged.


30/N

2019. máj. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a pasi szakítani akart veled, csak nem volt annyi kutázsi benne, hogy a szemedbe mondja! Így megkérte a haverját, hogy segítsen egy kicsit! Csináltak hangfelvételt, stb.. szerintem ezért nem kérdezte tőled, hogy mért hagyod ott, mert jól sikerült a terv! Meg amúgyis ha engem csak úgy faképnél hagynának és tudom hogy én hibáztam akkor csak megpróbálnám megbeszélni a dolgot!
2019. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!