Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom mellettem áll ki a...

Barátom mellettem áll ki a testvérével szemben ezért utál. Hagyjam rá?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberek lennénk azonban a sógor hajlamos beszólogatni, amit néhányszor már sírva mondtam el páromnak aki mostanában elég erélyesen lép fel a védelmemben. Szerinte sem normális amit a testvére csinál. Emiatt azonban egyre nagyobb a feszültség...

Kerül minket elég feltűnően,nem beszél a párommal sem. Hagyjuk rá vagy próbáljunk meg vele elbeszélgetni? Nálatok volt hasonló?



2019. jún. 4. 01:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

"Kerül minket elég feltűnően,nem beszél a párommal sem."


Ennek csak örüljetek: ez esetben biztos nem szólogat be. Amúgy párod helyében én se akarnék ezek után vele együtt lenni, és beszélgetni vele. Bunkó volt veled, ennek egyenes következménye, hogy férjed és te nem akartok vele együtt lenni. Ha pedig ő sem veletek, akkor egyik fél sem keresi a másikat.


"Hagyjuk rá vagy próbáljunk meg vele elbeszélgetni?"


Mondom: örüljetek, hogy kerül titeket.


"Nálatok volt hasonló?"


Nem. Én ritkán találkozom a sógorommal, amit akkor mond, azt lenyelem és magamban szépeket gondolok róla, de nem mondok semmit. (Persze én férfi vagyok, úgyhogy engem nehéz megbántani, inkább csak lejáratja a másik magát énelőttem.) Az én testvérem nem szólogat be a feleségemnek. Ha bármi gondja lenne velünk, négyszemközt mondaná meg nekem, amiből természetesen nagyon meggondolnám, mit mondanék el a feleségemnek.


Szóval én eléggé szerencsés természetű vagyok, mert minden oldalról jövő marhaságot el tudom ereszteni a fülem mellett, és se meg nem bántódom rajta, se vissza nem mondom annak, aki megbántódhat rajta.

2019. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Más esetekben nem kell engem "védeni" csak nem akartam összeveszni a testvérével, azt hittem párom meg tudja beszélni vele. Mindenki mást nagyon szeretek a családjából, sőt édesanyja is leszidta már a tesót akkor nagyon sokáig nem is láttam,a akkor is nekem mondott valamit.

Mindenkivel bu*kó és emellé még szörnyen b*ta is. Az élet minden területén beszólt már, a családomra is például. (Nem volt igaza mondjuk akkor sem) Ráadásul egy cseppnyi udvariasság sincs benne, bár ez a legkevesebb azt hiszem.

2019. jún. 4. 09:18
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd szepen elszigetelodik egesz csaladjatol, de ez ne a ti gondotok legyen, hanem az ove.
2019. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy buta bunkóval (nem tudtam, hogy az cs*nya azó!) mért kell erőltetni a kapcsolatot? Örülj neki, ha nincs!
2019. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen néhány válaszoló mennyire primitív, főleg a 61% elmebeteg, azt hittem ő már talált magának nőt és eltűnt végre innen.


Kérdező, nálunk is volt hasonló helyzet, én nem álltam bele a vitába (seggrészeg volt), hanem kiröhögtem. Ezek után élettársamba állt bele (gyerektéma), hát abban viszont nem volt köszönet. Mondjuk sógor utána másnap szégyellte magát. De ő is olyan típus, aki azt hiszi attól férfias, hogy bunkó poénokkal oltja a feleségét szülés előtt. Akkor is élettársam szólt rá, pedig én semmit nem jeleztem akkor, nem akartam beleszólni.

2019. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Goldmund +1
2019. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 lilla64 ***** válasza:
100%

Örülj,hogy a párod melletted áll ki és nem a testvérének ad igazat,mert akkor sirhatnál csak igazán.

A sógor pedig megbékül ha akar,hanem magasról tegyetek rá.

2019. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!