Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy örök vesztes...

Miért vagyok egy örök vesztes egész életemben?

Figyelt kérdés
Én vagyok az az ember akinek az életeben sosem jön össze semmi. Se egy jó munka, se egy jó párkapcsolat. Egész életemben csak gúnyolódtak rajtam a csendességem miatt az iskolában, gimiben is. Diplomám nincs, csak szakmám. Lehet ha diplomám lenne még a férfiaknak is jobban kellenék. De akikkel jártam is engem csat átverni, hazudni tudtak. 5 hónapos volt a leghosszabb kapcsolatom is. Nekem csak az jut hogy mások boldogságát nézzem egész életemben, én meg mindig egyedül vagyok. 27 évesen már vénkisasszony vagyok.
2019. jún. 23. 13:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van gondja baja, csak attól, hogy egész nap kesereg, még nem oldódik meg semmi....


S nem "hurráoptimizmus"-ról volt szó, hanem arról, hogy próbálja meg észrevenni a jó dolgokat (is), mert a rossz az már nagyon megy neki.


Persze, az ember kisírja magából, ami fáj, de utána muszáj elindulni felfelé, mert a legmélyebb gödörből már csak arra vezet az út....

2019. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!