Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez a fájdalom egész...

Lulu212 kérdése:

Vajon ez a fájdalom egész életemben elkísér?

Figyelt kérdés
26 éves fiú vagyok!!! Nagyon sokszor rám tör a zokogás olyankor vérvörösre kisírom a szemeimet! A fájdalmam az hogy széthullott a családom! Régen együtt éltünk nagypapa nagymama szülők testvérek! Van egy öcsém akivel régen sokat veszekedtünk anyumnak sokszor fájdalmat okozva ezzel! Én nagyon szeretem öcsémet aki már felnőtt és elköltözött messzire egy lánnyal !! És konkrétan nem is foglalkozik velünk!!!! Sok bosszúságot okoztam tinédzser koromban anyukámnak nagyon sok vita veszekedés volt , vidámság jó kedv ritkán! Egyedül élek albérletben , dolgozom de valahogy nem boldog az életem! Anyukám és apukám mindég csak a jót akarták nekünk de eltaszítottam a jót magamtól sokszor csúnyán viselkedtem velük volt hogy két perc alatt elrontottam a hangulatot! És most felnőtt fejjel iszonyatosan sokat sírok ha ránézek anyukámra és eszembe jut mennyit sírt szenvedett miattunk ! De nem előtte sírok hanem itthon!!! A nagymama is elköltözött nagyon messzire egy nagy veszekedés után és nem nagyon keres minket nagypapa sajnos meghalt 14 éve! Hiányzik a múlt a közös vacsora az asztalnál a beszélgetések a játék mert azért voltak szép napok is! Nagyon rossz ez!!! Nagyon sok mindent elrontottam én is tudom de sajnos a múltat nem lehet visszahozni!

2019. jún. 22. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Keress fel egy papot - vagy lelkészt - és öntsd ki a lelkedet!

Mondd el ugyanezeket, amiket ide leírtál a nyilvános fórumra.


A megkönnyebbülés mellett még jó tanáccsal is szolgálhatnak neked, hogy mit, hogyan tehetnél jóvá!


Ui: melyik egyházhoz tartoztok? Gyakoroltad valaha a vallásodat - vagy elhagytad?

2019. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
keresztény de nem voltam soha templomba járó !!!!
2019. jún. 22. 21:10
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm felfogok keresni egy lelkészt!
2019. jún. 22. 21:11
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Az ég áldjon meg kérdező!


Szedd össze a megmaradt családtagjaidat és mondd el ugyanezeket nekik, ha kell sírj is és gyertek össze megint!


Ne várd meg, amíg a többiek is meghalnak és már nem lesz rá soha többé lehetőséged, hogy helyrehozd a dolgokat.


Igazad van, a múlton már nem tudsz változtatni, de a sírásod is azt jelzi, hogy a jövőn még igen és csak te tehetsz ezért, vedd kezedbe a dolgokat és hozd rendbe a megmaradt családi kapcsolataidat !


Kérdésedre válaszolva: igen, a lelki sebek elkísérnek - de enyhíthetsz rajtuk, ha akarsz!

2019. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
26 évesen fiú vagy? Mondjuk, amit itt összepicsogsz... Minek minden mondat végére felkiáltójel?
2019. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Ne legyetek már vele bunkók basszus...Miért jó belerúgni még jobban egy emberbe?

Kérdező sajnos nem tudok más tanácsolni mint azt hogy a megmaradt családtagjaidtól kérj bocsánatot utána könnyebb lesz meglátod.

2019. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem pap kell neked, hanem pszichológus!
2019. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Lulu neven fiu. Kispajtas a pride felvonulason majd meggyogyitanak.
2019. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A múlton már változtatni nem lehet, de a jövőn igen. Változtass!
2019. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Rengetegen vagyunk úgy ezen a világon,hogy megváltoztatná K a múltat,ha tehetnénk. De ez sajnos lehetetlen. Viszont a jövőnket alakíthatjuk úgy, hogy számunkra jó legyen. Az egészben csak annyi a lényeg, hogy ne ragadjunk le a múlt miatt a jelenben. Tehát próbáld magad összekapni,mert ami volt, elmúlt,de a jövőd még előtted van.
2019. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!