Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy apám elfelejte...

Hogy lehet hogy apám elfelejtette hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
KB. 1 éve simán vacsora közben bevallottam nekik, csak simán meglepődtek de nem nagyon szóltak semmit. (nem ítélik el a melegeket). Azóta nem nagyon beszéltem velük erről. (nem otthon élek) Most meg megkérdezi hogy van-e már barátnőm vagy valami. Ahogy ránéztem elesett neki hogy mi van.

2019. jún. 28. 08:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%
Melegben jobban meleg van.
2019. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem hitték el.


Azoknak, akik az unokát írják, megsúgom: van olyan opció is, hogy olyan sráccal jön össze a Kérdező, akinek van gyereke, vagy lehet, egyszer még a melegek is fogadhatnak örökbe.

2019. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak vacsora közben odavetetted, hogy "meleg vagyok" és nem szóltak rá semmit, lehet, hogy félreértették és azt hitték meleged van. :D

Ez ugyanis olyan közlés, amire szánnak egy pár mondatot, ha elfogadóak akkor azért, ha nem elfogadóak, akkor azért.

2019. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igazából az akkor úgy volt akkor is hogy apám kérdezett a lányokról és azt mondtam hogy az az igazság hogy meleg vagyok. Akkor megkérdezték hogy eddig miért nem mondtam, azt mondtam hogy igazából nemrég jöttem rá, pedig akkor már több mint egy éve tudtam. Anyám szerintem tényleg nem hitte el. Az is lehet hogy azt hitték hogy viccből mondtam. De aztán anya rákérdezett és megerősítették. Utána a testvéremmel még beszéltem róla de a szüleimmel nem.
2019. jún. 28. 13:43
 15/20 A kérdező kommentje:
*megerősítettem
2019. jún. 28. 13:44
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is hárítani akar, próbál nem szembenézni a dologgal.

Ha legközelebb kérdez, egyszerűen mondd, hogy amikor egy ével azt mondtad, meleg vagy, ezt komolyan mondtad, de köszönöd a kérdést, és ha komolyabb kapcsolatod lesz, örömmel bemutatod majd nekik.

Részvétem ezekhez a "természetellenes", "nem lesz unoka" stb. hozzászólásokhoz... Az unokaszülést meg leszbikus párral összeállva is meg lehet oldani házilag, ahogy eddig szokták....

2019. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Az nem lehet, hogy egyszerű nyelvbotlás volt?
2019. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
28%

Az ember evolúciós célja a fajfenntartás és ez ugye lehetséges, h 1 ffi és 1 nő. Hiába elfogadók az emberek, azért ez mély értelemben véve mégsem annyira őszinte, szerintem, amikor a saját gyerekedről van szó. Valószínűleg még nem veszi 100%-ra a beállitodásodat.

De nyilván ezen változtatni nem tud ő sem, te meg pláne nem, majd hozzászokik. Az viszont nagyon jó, hogy ennyire nyílt a kapcsolatod a szüleiddel, hogy csak igy belökted vacsi közben. (Egy jó barátom 15 éve még mindig nem merte elmondani, pedig jó a kapcsolata a szüleivel.) Szóval szerintem ezen az "apróságon" ne akadj ki, pláne ha rögtön észbe is kapott, amikor ránéztél. Csak adj neki(k) időt.

2019. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%

Az állatoknak csupán a fajfenntartás és a túlélés az egyetlen célja.


Az embernek sokkal több ennél.


Sosem értettem miért vágynak unokára az emberek.

Még ha csak a fajfenntartást is nézzük,az a gyerekre terjed ki,az unokát nem tudod előállítani.


Akik annyira rá vannak izgulva a fajfenntartásra,azok nem fogják fel,hogy az emberiség egyszer úgy is el fog pusztulni?

A faj meg akkor is fennmarad addig a napig,ha a te kis Pistikéd vagy Juliskád nem csinál gyereket,ugyanis az egyén teljesen lényegtelen a társadalom fennmaradása szempontjából.



Kérdezőnek válaszolva...

Vannak emberek sajnos,akik nem képesek feldolgozni semmit,nem tudnak túllépni semmin.Jobban szeretnek egy idealizált hazugságban élni.

Valószínűleg az apád is ilyen.


Sosem értettem,hogy a szülők miért nem arra törekednek,ami az egyetlen feladatuk,hogy a gyerekeiket felkészítsék az életre,de ha nem is tudnak nagyon tanácsot adni nekik,akkor legalább ne mérgezzék őket mentálisan és hozzák hátrányba őket.

Csomó szorongó ember van ilyen szülők miatt.


Milyen fajfenntartásról beszélünk?

Az elsődleges a fennmaradás,és,hogy az ember megálljon a talpán az életben.

A többi teljesen csak másodlagos.

Szerintem ez a szülő feladata,hogy ezt biztosítsa.Legalább ne hátráltassa a gyerekét ilyen marhaságokkal,hogy "mikor lesz unoka".

2019. jún. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
4-es , úgy látszik, nem értette, mit írt a 3-as
2019. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!