Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem értem a férjem,...

Egyszerűen nem értem a férjem, ő meg azt mondja h én nem értem meg őt. Kinek van igaza kívülről nézve?

Figyelt kérdés
Szüleim házában lakunk van két gyerekünk. Két kocsink van mindkettő felújításra szorul.. Férjem tervezi, hogy visszamegy külföldre dolgozni, hogy többet keressen. Tervezzük, hogy veszünk házat és a két kocsit is úgy fel tudjuk újítani. Az egyik autón van autóhitel + 600000 A hitel. Most férjem kitalálta, hogy 80000 Ft-os motorjogsit akar + 600-700000 Ft-os motrot és ki van akadva h nem engedem.
2019. júl. 2. 18:50
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Gondoljátok hogy nem vezettem le neki már szépen? Csak most értem el arra a pontra h nemet mondjak. Külön kassza...a felesleget nem motorba kellene fektetni hanem félretenni. Sem hely, sem idő, se pénz nincs a motorozásra. Szüleim meg csak nevetnek rajta ők még mindig azt hiszik csak viccel. 10 éve vagyunk együtt egyszer nem mondott motorozást. Én is dolgozok de egyszer nem jutott eszembe költséges hobbi. Én meg elutazok Hawaiira, mert az én hobbim az utazás lesz.
2019. júl. 3. 08:05
 22/39 A kérdező kommentje:
De sok igazság van abba amit leírtatok. Köszönöm. Más benne lenni és más kivülről látni a tényeket.
2019. júl. 3. 08:07
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira motorozni akar, mond meg neki, hogy akkor adja el a kocsiját. Így megszűnik a hitel és lesz pénz motorra. Ha meg nem jön be a motor, vagy amíg nem lesz meg a jogsija majd jár busszal.
2019. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
35%

Nézd egy kicsit messzebbről a dolgot!


"Csak most értem el arra a pontra h nemet mondjak. Külön kassza...a felesleget nem motorba kellene fektetni hanem félretenni. Sem hely, sem idő, se pénz nincs a motorozásra."


Szerinted. Szerinte meg igen. Ő meg most jutott el arra a szintre, hogy elege van, hogy ő csak robotol, és kedvtelés meg nuku. Megjegyzem, én is butaságnak tartom, ráadásul veszélyes hobbi, egy kocsi sokkal biztonságosabb közlekedési eszköz, főleg egy családfenntartónak, de ha neki ez kell, akkor ez kell. Ezek szerint futná rá (mást nem fizetve, ami meg neked lenne fontosabb)


"Én is dolgozok de egyszer nem jutott eszembe költséges hobbi. Én meg elutazok Hawaiira, mert az én hobbim az utazás lesz."


Ez meg a te döntésed. Miért akarod irányítani és ráerőszakolni egy másik emberre az akaratodat? Vannak, akik eleve saját magukat helyezik az első helyre, mert boldog szülő tud csak boldog és kiegyensúlyozott életet élni, egy besavanyodott, elégedetlen mártír nem fog boldog cslaádi életet biztosítani. Most is laktok valahol, most is van két autó. Miért ne lehetne fontosabb egy hobbi, mint a lemondás árán vett ház, pláne ha itthon sincs, mert külföldön dolgozik?

2019. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Ha telne rá előbb kifizetném a kocsihitelt, aztán az A hitel...hitelben gondolkodik a drágám. A kocsihitelre is ő beszélt rá 4 éve, hogy egyik neki munkakocsi, másik családi. Így is lett. Aztán jöttek elő a problémák a kocsikkal. Legyen, legyen de úgye fenn is kell tartani. Gondoltam tudja mit akar...
2019. júl. 3. 09:17
 26/39 A kérdező kommentje:
Eddig sok mindenben engedtem, de elég volt. Valahol megálljt kell tenni.
2019. júl. 3. 09:18
 27/39 anonim ***** válasza:
22%
Ha külön kasszán vagytok olyan mindegy, hoiyg te mit akarsz.
2019. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
14%
24-essel szívből egyetértek.
2019. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
41%

Volt mar segedmotorja? Ha nem, javasold neki h vegyen azt.

AAA kereskedo nem vagott at, nezd meg a szerzodest. A hirdetesben az szerepel amit akarnak, lehet benne eliras. A szerzodesben benne van az auto allapota, ertekelese. A korabol adodo hibakra nincs garancia (fek, futomu etc).

Legkozelebb ha hasznaltautot casarolsz, a joautok-rol vegyel. A hasznaltauto vasarlasba kalkulald bele az auto ertekenek a felet, javitasi koltsegkent.

2019. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
21%

Neked van igazad.

De ezt a "nem engedem" dolgot nem értem.

Én 25 év után váltam el, de ilyen kifejezés nem hangott el soha.

Szeretitek ti egymást?

2019. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!