Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem értem a férjem,...

Egyszerűen nem értem a férjem, ő meg azt mondja h én nem értem meg őt. Kinek van igaza kívülről nézve?

Figyelt kérdés
Szüleim házában lakunk van két gyerekünk. Két kocsink van mindkettő felújításra szorul.. Férjem tervezi, hogy visszamegy külföldre dolgozni, hogy többet keressen. Tervezzük, hogy veszünk házat és a két kocsit is úgy fel tudjuk újítani. Az egyik autón van autóhitel + 600000 A hitel. Most férjem kitalálta, hogy 80000 Ft-os motorjogsit akar + 600-700000 Ft-os motrot és ki van akadva h nem engedem.
2019. júl. 2. 18:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
81%

Én híve vagyok annak, hogy egy házasságban mindkét fél teljesedjen ki, űzze a hobbiját, érezze jól magát. De ne olyan áron, hogy az egyikre marad a gyerek, a háztartás, a család gondja-baja, miközben a másik a hobbijának él. Ez így nem fair, a házasság nem erről szól.

Persze, lehet úgy gondolkodni, hogy joga van hozzá, hogy motorozgasson, hogy költsön rá, az ő pénze, stb., de láttam én már házasságot tönkremenni olyan mentalitás miatt, hogy a férfi méregdrága kütyüket vett a mocijára, miközben a gyereknek cipőre nem futotta. Azért én azt a feleséget is megértettem.

Egy házasságban igenis meg kell beszélni a másikkal a célokat. Ha a férjnek ez volt az álma, miért nem mondta már a kezdetén, hogy szívem, se lakás, se kocsi, se gyerek, mert az én vágyam az, hogy végigmotorozzak a 66-os úton, és minden táblába belelőjek. És akkor a feleség is tudja, hogy mihez tartsa magát.

2019. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
77%
27# milyem külön kassza? Házasok egy valag hitellel és ott laknak a szülők nyakán... Pofám nem lenne ehhez.. És az sem jöhetne szóba, hogy a férjem külföldre megy nélkülünk. Mehet de akkor már nem lenne a férjem.
2019. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
40%

32!


A kérdező írta a külön kasszát

2019. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
57%
Többen kérdezték,, hogy mi azt hogy nem engedi az asszony a felesleges kiadást. Sajnos vannak olyan férfiak, akik mellett muszáj így állni a dolgokhoz, mert lesza.rják hogy a családjuk, gyerekük anyagi biztonsága sehol sincs. Olyan kereső-kamasz szinten tudnak lenni. Hobbi, buli az első a keresetből, az alap dolgok meg csak úgy "vannak", majd a hülye asszony megoldja valahogy...
2019. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
45%

"Sajnos vannak olyan férfiak, akik mellett muszáj így állni a dolgokhoz, mert lesza.rják hogy a családjuk, gyerekük anyagi biztonsága sehol sincs. Olyan kereső-kamasz szinten tudnak lenni. Hobbi, buli az első a keresetből, az alap dolgok meg csak úgy "vannak", majd a hülye asszony megoldja valahogy..."


Igen, az ilyen férfiakkal kell szakítani, amikor az élettársi kapcsolatban erre fény derül, és nem hitelbe fogni, meg családot alapítani velük! Aki meg megteszi, az meg is érdemli, hogy az egész élete egy örök harc legyen, hogy ki ér hamarabb a számlára érkező pénzhez :S

2019. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen, utolsó.. A férfi szarik a családra, az megint csak a nő hibája mi? Miért nem azt mondod, hogy ha egy pasas nem akar a gyerekeivel törődni, akkor húzzon kotont, és ne csináljon gyereket?
2019. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen letett róla. Igazából szerintem nem érezte jól magát ennél a végnél. Sok évig nemzetközi kamionos volt, decemberben nagy veszekedésekre én azt akartam hogy maradjon nemzetközibe ő azt mondta h belföldezni akar váltott belföldi kamionozásra. Így pár hónap után belátta hogy nem tetszik neki és vissza akar menni nemzetközibe csak nem tudtam eldönteni, hogy mit csináljon. Csak úgye most a gyerekeknek lesz nehéz mert megszokták, hogy itthon van. Mind1. Felnőtt férfi vagy nem megmondtam h nem lesz motor és ebből nem engedek. Sok marhaságának engedtem és mindig nekem lett igazam ezt neki is mondtam. Mind1. Visszakéredzkedett a volt cégéhez augusztustól megy nemzetközibe. Ennek most nagyon örül.
2019. júl. 16. 13:28
 38/39 A kérdező kommentje:

Olvasom a kommenteket:

Ez volt az álma....betévedt egyik nap két motoros a melóhelyére és megtetszett neki a motor. Kb 2 hete. Az álmok nem két hetesek. Néha kell tudni nemet mondani....

2019. júl. 16. 13:32
 39/39 A kérdező kommentje:
Az én álmom egy masszázsfotel de szerintem régebb óta mint neki a motor. Most menjek masszázsfotelt venni? Az lesz az én hobbim
2019. júl. 16. 15:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!