Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan zavar? Titeket idegesí...

Jogosan zavar? Titeket idegesítene?

Figyelt kérdés

Nincs a szüleimmel különösebb gondom de idegesít kicsit, amikor anyukám csak úgy bejön a szobámba. Van, hogy nem zavar de amikor bezártam az ajtót, mert inkább egyedül szeretnék lenni vagy tanulok éppen (utóbbi nyáron kevésbé lényeg de mondjuk általában) vagy csak olyan kedvem van, akkor kicsit zavar.

Semmi titkolnivalót meg cikit nem csinálok, csak egyszerűen akkor se jó.

Az ő cuccainak egy kis része az én szobámban van, mert van ami csak itt fér el, ha onnan kell neki valami, akkor jön be de olyan is volt, hogy azért jött, hogy megmondja hogy hívjam fel x.y-t (amihez éppen nem is volt kedvem) vagy kinyitotta az ablakot.


Van, hogy itt ül mellettem, akkor beszélgetünk egy darabig, az még úgy nem baj, mert valamennyit csak kell beszélgetni, meg nem egész nap ül itt de mikor már épp estefele direkt valamivel el vagyok foglalva, akkor nem olyan jó, hogy bejön csak úgy. Amúgy kopogni nem szokott de ha kopogna, akkor sem lenne jobb mert akkor is idegesítene.


Nem az a baj, hogy nem beszélgetek vele vagy nem szeretem, csak ez amit írok.


2019. júl. 2. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Mondjad Neki, hogy Anyu, ne gyere be olyan gyakran kopogás nélkül, mert marokmarcsizni akarok. :D
2019. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Szóról szóra ua. ezt kérdezted nemrég...elvan mentve egy mappába a kamu gyüjteményed? Ennyire unatkozol, menj kapálj egy kicsit és ne trollkodj!
2019. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
#2 ne haragudj, de ezen mi a kamu? Sajnos nálam is mindennapos, hogy csak úgy beront a szobámba, szinte semmi privát szférám nincs. Ráadásul az sem zavarja, hogyha épp beszélgetek, ő meg pont elkezd valami kínos storyt magyarázni...:) Ja, záram sajnos nincs az ajtón...
2019. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van, mert a szüleim ruhái nálam vannak... Ugye a gardróbba nem férnek be (2 gardrób meg egy ilyen ruhafogas), mert anyámnak van 20p cipője meg 300 ruhája (nem viccelek 😭)
2019. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van anyám cuccai minden szobában vannak. Annyi ruhája, cipője van.

Mikor csukva az ajtóm beront vagy épp az ajtó előtt hallgatózik

2019. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Főleg még az zavar, hogy keres valamit azt óriási rendetlenséget hagy.
2019. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!