Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar mikor...

Fiúk! Titeket zavar mikor anyutokkal vagytok közben pedig őt bámulják a férfiak?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha azt látjátok, hogy az utcán, vagy a boltban jobban megnézik/"úgy" néznek rá ?
2017. szept. 29. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Igen, engem zavart, főleg hogy anyám házasságban él az apámmal már jó ideje.
2017. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Egészséges embert nem kellene, hogy zavarjon. Ha meg anyád úgy öltözködik/viselkedik, akkor ne a vadidegen férfiakat okold, hiszen te sem nézel oldalra elpirulva, ha jó nőt látsz.
2017. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Az elsö kettöt nem értem: attól, hogy valakinek van gyereke, még nem lehet csinos?

Ugyanis ahhoz, hogy idegenek (is) megnézzenek egy nöt, nem kell kihívóan öltöznie vagy viselkednie, elég, ha jó alakja van, ápolt kinézete és szép arca - viszont ezek egyike sem bün!

2017. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez szerintem bók.

Erről ideje beszélgetni a szülőkkel. Ha téged feszélyez kialakulhat a reflex, hogy anyud mellett érezd magad feszélyezve, ami nem egészséges. :)

2017. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Csak az zavarna, ha valaki odajönne és beszólna valamit.
2017. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Azért házas , mert más is szépnek látja es apad tudja.

Mikor nem nézik majd meg , apukádnak se fog kelleni

2017. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Nő létemre írom, én biztosan büszke lennék anyumra, ha megnézik a férfiak, mert ez azt jelenti, hogy szép, csinos, add magára, ellenben nem jelent semmit. Gondolom, nem kacérkodik senkivel.


Nekem pl. a nagylányom jegyezte meg egyszer: anyu, téged mennyien megnéznek! .... Örültem neki, fel sem tűnt, mert szerintem totál átlagos vagyok.

2017. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
*-d (ad)
2017. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

2-es, Szóval szerinted csak akkor néznek meg a férfiak egy jó nőt, ha k urvásan viselkedik, és úgy öltözik, hogy kilóg mindene?

Hogy micsoda idióta felfogásod van!

2017. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem ezt mondta 2-es, ezt csak te értetted meg. Neked is érdekes a felfogásod.

Akkor megnéznek egy nőt, ha kihívóan öltözködik. Ezzel nem fogsz tudni vitába szállni.

De valóban máskor is megnéznek egy nőt, ha nem öltözködik kihívóan, csak szimplán csinos. De még akkor is megnéznek egy nőt, ha úgy néz ki, mint Zámbó Jimmy, mert az sem mindennapi látvány. :)

2017. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!