Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tudom hogy...

Mit csináljak ha tudom hogy anyám csalja az apámat?

Figyelt kérdés

Kb egy éve anyu telefonja nálam volt és érkezett egy üzenet az egyik barátnőjétől ami kicsit gyanús volt. Beleolvastam az üzenetekbe és ilyeneket írt hogy “nem tudom mi legyen vagy várok amikor ír és ha talizunk hátha lesz valami, vagy végleg lemondok róla”.

Aztán kb egy hete a gépnél ültem, és láttam hogy anyám saját magának küldött üzenetet, megnéztem és ilyen viber screenshotok voltak egy péniszről, és feljebb láttam hogy anyám pucér képeket küldözgetett magáról.


Nem tudom hogy mit csináljak, szóljak neki hogy tudom és hogy szégyelje el magát amiért háromgyerekes anyuka létére ilyeneket művel egy háromgyerekes férfival, vagy maradjak kussba és ne csináljak semmit.



2019. júl. 6. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Nyugodtan szóljál apádnak, hogy vágja ki hazulról a ribi anyádat.

Lakjon a szeretőjénél, ha apád már nem jó neki.

2019. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

Megmutatnám az e-mailt apámnak.

Joga van tudni...

2019. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%

Hagyd békén a szüleidet, ne avatkozz a dolgukba. Lehet apádnak is van valakije, lehet megegyeztek valamiben. Lehet apád nehezen teljesít és hosszabb pórázra engedi anyádat.

Minden áron egy válást akarsz kiprovokálni? Anyádat és apádat is kellemetlen helyzetbe hozod.

2019. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Előbb anyáddal beszélj. Hátha a tény hogy tudsz róla jobb belátásra téríti.
2019. júl. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem is anyukáddal beszélj, mondd el neki hogy láttad, és szeretnéd tudni mi a helyzet apáddal. Lehet hogy azt mondja hogy apád tudja, megengedi, nyitott a kapcsolatuk, akármi.

A válaszától függően eldöntheted akarod-e hogy apád tudjon róla.

Egyébként a megcsalások általában kiderülnek idővel. Nekem nem lenne jobb, ha apám úgy nézne rám, hogy "te ezt végig tudtad.."

2019. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

"apád tudja, megengedi, nyitott a kapcsolatuk"


A beteg agyadban!

2019. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 mert ilyen még sosem fordult elő a történelemben, hogy valakinek nyitott kapcsolata/házassága legyen.
2019. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!