Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak elfogadni...

Miért nem tudnak elfogadni így ahogy vagyok? Miért kell állandóan piszkálni? Miért nem veszik észre hogy ez nekem nem jó? 16L

Figyelt kérdés

Sovány vagyok és nem szeretek enni én ezzel nem tudok mitcsinalni.

És sok kaját nem tudok megvenni húst meg ilyeneket utalok és ha azt főznek nem mondom hogy nekem más kell, inkább nem eszek hogy hagyjanak békén akkor meg azért piszkalnak hogy direkt nem eszek csontos akarok lenni

Ha meg 1x nincs kedvem velük menni valahova akkor azzal piszkalnak hogy egesznap gepezek kövér leszek nem jarok sehova sétálni, de ez nem igaaz

Miert nem hagynak nyugodtan? 16 évesen el tudom dönteni mit szeretnék és mit nem


2019. júl. 8. 16:30
1 2 3 4
 1/37 Mihago ***** válasza:
28%
Mert Magyarországon pofa be, és állj be a sorba. Gyere te is Kanadába, itt kiröhögheted a toporzékoló parasztokat a konformizmusukkal.
2019. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem tudod megenni?

El tudod dönteni, mit szeretnél és mit nem,igen, de egyrészt a szervezetednek nem jó, ha nem eszel rendesen, másrészt, ha nem finnyáskodás miatt nem eszel normálisan, akkor ki kellene vizsgáltasd magad. Akár pszichológushoz is mehetnél, ha van valami furcsa ételfóbiád vagy nemtudom. Sok minden nem derült ki abból, amit leírtál. De 16 évesen azért még igencsak gyerek vagy, hiába gondolod másképp.

2019. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%

Óh jaj, már megint egy rettenetes családi terrorban élő kamaszlány.

Milyen szörnyű neked, hogy a szüleid ételt akarnak neked adni, aggódnak az egészségedért és szeretnék, ha töltenél velük is egy kis időt néha, és nem a gép előtt ülnél egész nap. Tényleg borzalmas, mekkora szemetek!

Ahelyett, hogy szépen letojnák, hogy mi van veled, nem szólnának hozzád egész nap, és hagynának éhen halni, ahogy azt a normális családokban teszik!

16 éves vagy, a fenébe is, felnőtt, komoly nő, nem is értem, mit szekálnak a hülye szüleid, hiszen már régen el tudod dönteni, mit szeretnél, és el is tudod tartani magad egyedül!

Én a helyedben elköltöznék jó messzire és többet nem is szólnék hozzájuk! Az ilyen szemét emberek nem érdemelnek gyereket! Jó hogy nem már rád kényszerítik a rántott húst, mikor te tök jól elvagy 3 napja energiaitalon! Felháborító!

2019. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
34%

Én sem szerettem velük menni sehova. Az ilyen csesztetések miatt meg komoly étkezési zavaraim lettek. Bár nálunk ennél súlyosabb volt a helyzet, engem szó szerint tömtek gyerekkoromban (lefogtak, és belémnyomták a kaját). Érettségire elhíztam, az egyetem alatt kövér voltam, aztán meg 45 kilóra fogytam. Most rendszeres sporttal és nagyon tudatos táplálkozással 31 éves koromba majdnem bomba alakom kezd lenni. :)


Te még nagyon fiatal vagy. Az evéssel magad miatt foglalkozz, ne miattuk, hosszú távon ez nem lesz jó így, tanulni se fogsz tudni pl. Próbálkozz ételekkel, ízekkel. A súlyokkal való edzést is javasolnám, kicsi izmot talán magadra tudnál szedni, és akkor nem leszel csontos. Ha nem eszel húst, akkor valahogy máshogy pótolnod kell a fehérjét, mert arra szüksége van a szervezetednek.

2019. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
De jó neked! Bárcsak én se tudnék enni, és csontos lennék! De így bezzeg 120 kiló vagyok...
2019. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
51%
Ha nincs semmilyen szervi bajod (amit gondolom már kivizsgáltattak volna ilyen idős korodra), akkor keress egy jó pszichológust, mert ez így nem helyes! Saját magadat károsítod az anorexiával, ami betegség, komolyan kell venni!
2019. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
42%
Attól, hogy neked nevetséges, még igaz. Nekem ez életem egyik legnagyobb traumája. Igen, szó szerint lefogtak, és tömték belém az ételt, főleg babot, amit normál esetben is utáltam, hogy attól majd megerősödök. 8-10 éves voltam, apám fogott, anyám vagy nagyanyám pedig tömte belém. Ha nem nyeltem le, akkor pofoztak vagy a hajamat tépték. Sokszor félrenyeltem, hiszen közben üvöltve bőgtem és könyörögtem, hogy hagyják abba. Akkor még azért külön is megpofoztak. Reggelire tejbe áztatott kenyeret kellett ennem (gyűlöltem a tejet, de ugye attól leszek erős, ahogy meg szétázott benne a kenyér, duplán undorító volt). Addig nem indulhattam el, míg meg nem ettem, ha meg lekéstem a buszt (másik faluba jártam iskolába, mert a miénkben nem volt). akkor azért külön megvertek. Nálunk ez így ment faluhelyen. Aki soha nem élt étkezéssel kapcsolatos lelki terrort, az nem tudja elképzelni a kérdező helyzetét.
2019. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás 3x vagy 2x eszek egy nap
2019. júl. 8. 18:02
 9/37 anonim ***** válasza:
97%
Akko fozzel magadnak azt amit szeretsz.
2019. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj 3x-4x enni kicsi adagokat.

Miket szeretsz? Írtad, hogy a húst nem.

2019. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!