Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak elfogadni...

Miért nem tudnak elfogadni így ahogy vagyok? Miért kell állandóan piszkálni? Miért nem veszik észre hogy ez nekem nem jó? 16L

Figyelt kérdés

Sovány vagyok és nem szeretek enni én ezzel nem tudok mitcsinalni.

És sok kaját nem tudok megvenni húst meg ilyeneket utalok és ha azt főznek nem mondom hogy nekem más kell, inkább nem eszek hogy hagyjanak békén akkor meg azért piszkalnak hogy direkt nem eszek csontos akarok lenni

Ha meg 1x nincs kedvem velük menni valahova akkor azzal piszkalnak hogy egesznap gepezek kövér leszek nem jarok sehova sétálni, de ez nem igaaz

Miert nem hagynak nyugodtan? 16 évesen el tudom dönteni mit szeretnék és mit nem


2019. júl. 8. 16:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
90%

31 - téves; abból indulok ki, hogy a kérdező képes feltalálni magát, önállóan megoldani a problémáit.

Nem akkora összegekről beszélünk itt. Nem kell milliomosnak lenni ahhoz, hogy vegyen egy csirkemellet meg egy pár zöldséget, tejterméket, esetleg egy csirkéből készült felvágottat. Nem karácsonyi nagybevásárlásról volt szó. Akciók is léteznek a Földön, még olcsóbban meg lehet úszni az ilyen kiadásokat, ha az ember okosan vásárol.


Falun élek, mégis dolgoztam 16 évesen. Aki keres és akar, az talál. Az osztálytársaim is dolgoztak 16 évesen. Nem egy, nem kettő ember, hanem tömegesen. Sokan jelenleg egyetem mellett is dolgoznak, sőt, alig ismerek olyat, aki ne tenné - pedig az azért keményebb, mint a nyári diákmunka, és csak 4 évvel idősebbekről beszélünk. Az azért nem olyan sok.


A 600 forintos órabér 4 óra munka esetén is 2400/nap. Az egy hónapban 72 000 Ft.

8 órában a duplája, az nem rossz fizu.

Napi négy óra munkáért a 72 000 fair összeg.


De mint hozzátettem, kétlem, hogy ezt a kérdező szülei megvonnák a kérdezőtől. Ezt a részt azért ne ugorjuk át, kérlek. :)


Ha 16 évesen nem tetszik neki az otthoni rendszer, válogatni akar, saját kaját, ami az ő ízlésének megfelel de mások nem eszik, akkor pedig nyugodtan el lehet menni dolgozni. Nehogy már az evés ne legyen olyan fontos, hogy nyáron ne lehessen érte napi négy órában dolgozni.

Tudod hogy van, aki akar valamit, az dolgozzon meg érte.

2019. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
91%

Sok mindent nem eszel meg. Szerintem egy egy falatot egyél amit eléd raknak. Nem azt mondom, hogy púpozott tányérral.

Csak csirkemell.... Az karcsú. El vagy kényeztetve. A lányom is sovány, mindig az volt. 42-43 kg. Ő úgy eszik mint a madár

Csipeget. De naponta akár 6-7 alkalommal is. Sosem piszkáltuk miatta. Ilyen és kész. A te korodban elment a dokihoz, hogy nem e beteg. Vérvétel stb... Kutya baja. A doki is kinevette, megmosolyogta a súlya miatt. De hála az égnek makk egészséges.

Az édességet imádja. Sütiket nagyon.

Húst mindennap eszik. Ha nincs hús akkor morcos... A vőm szerint. De mint írtam az elején, kis madár adagokat eszik.

Neked is hasonlóan kellene. Ne érts félre nem szaftos köröm pörköltre gondolok. De egy egy kiskanállal lemegy...

2019. júl. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Én felnöttként is van olyan hogy kaja illatátol hányingert kapok vagy a gondolatol,de húst se eszek mindig mert nem kívánom ,sőt vannak gyerekeim is vannak és az egyik mindent megeszik majdnem ,másik kis vékony de ő ételallergiás gluténmentes kell érkezni a ő pl csirkefalatokat imádja ,vagy rántott karajt ,mást nem illetve reggelije vagy szendvics és joghurt vagy csokis muffin és joghurt esetleg lekvár , illetve vacsora virsli az nagy kedvenc ,nálunk megpróbálom hogy mindenki azt kapja amit szeret vagy megeszik ebédre reggeli és vacsora könnyebb .
2019. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Így senki nem éhezik nálunk ,az egyik gyerekem vékony alkatú másik meg normál alkatú.
2019. júl. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Teljesen félreértettétek, hogy mit írtam korábban. Igen, nagy hiba, hogy nem vették észre, de nem kell őket feltétlen savazni, mert szegény gyereket etetni akarják. Ha nem vettétek volna észre, Magyarországon pszichológushoz fordulni olyan stigmatikus dolog, hogy sokan rettentően szégyellik. Persze ez egyáltalán nem mentesít a felelősség alól. Mindenkit b*sztattak valamiért 16 évesen, ez benne van a felnőtté válás folyamatában. Viszont jelenleg olyan szintre jutott a dolog, hogy ha már valakit nem fogadunk el annak az egyedi kis hópihének, amilyennek megszületett, akkor mi vagyunk a bigottak. Mi lenne, ha ezt az egészet mértékletesen csinálnánk? Ha én holnap látok az után valakit, aki megkéseli a járókelőket, akkor dicsérjem meg, hogy milyen kis ügyes, hogy saját magát adja? Nem. Neki ugyanúgy mentális betegsége van, amin segíteni kell, csak épp másokat bánt maga helyett. Na, a szülők valószínűleg ezen siklottak el, ami legalább annyira a környezet és a társadalom hibája, mint az övék.
2019. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Bár, végülis mit tudok én a szülőségről, csak egy kétévesem van, aki tud viselkedni minden helyzetben korának megfelelően, és nem hörög háton fekve a Tesco parkolóban, mert nem vettem meg neki egy játékot vagy egy csokit... :D
2019. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
En is vekony alkat vagyok, gyerekkorom ota hallgatom ezt en is. Biztos anorexias vagyok, miert nem eszek tobbet, beteg vagyok, megint fogytal... Van hogy felkapom a vizet, de kezdem megszokni, hogy mindenki magyaraz korulottem ugy, hogy hozzateszik, "jaj amugy en is ilyen alkat voltam a te korodban". Az se lenne jobb, ha hanyasig ennem magam, csak hogy mindenkinek megfeleljek.
2019. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!