Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak elfogadni...

Miért nem tudnak elfogadni így ahogy vagyok? Miért kell állandóan piszkálni? Miért nem veszik észre hogy ez nekem nem jó? 16L

Figyelt kérdés

Sovány vagyok és nem szeretek enni én ezzel nem tudok mitcsinalni.

És sok kaját nem tudok megvenni húst meg ilyeneket utalok és ha azt főznek nem mondom hogy nekem más kell, inkább nem eszek hogy hagyjanak békén akkor meg azért piszkalnak hogy direkt nem eszek csontos akarok lenni

Ha meg 1x nincs kedvem velük menni valahova akkor azzal piszkalnak hogy egesznap gepezek kövér leszek nem jarok sehova sétálni, de ez nem igaaz

Miert nem hagynak nyugodtan? 16 évesen el tudom dönteni mit szeretnék és mit nem


2019. júl. 8. 16:30
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
3# nem ülök egesznap a gépnél. És írtam hogy megyek én velük ha van kedvem de ha fáj a hasam vagy a fejem akkor nem akarok menni 3-4 órákat vásárolni
2019. júl. 8. 18:19
 12/37 A kérdező kommentje:

Húst, főzelékek, tésztákat nem szeretem meg a gombát, ők meg a gombát imádják és nagyon gyakran csinálnak gombát is. Húst meg mindenbe raknak.

De a csirkemellett megeszem csak azt ritkán csinálnak mert ők nem szeretik annyira...

2019. júl. 8. 18:27
 13/37 A kérdező kommentje:
4x ennek egy nap az lenne a bajuk
2019. júl. 8. 18:28
 14/37 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudsz enni mert pl. allergiás vagy rá vagy nem akarsz? Mi az ami miatt undorodsz attol a kajátol? Egy pszichológust kéne felkeresned evvel. Oké van benne piszkálás a szüleidtől de ez a te hisztid is. Akkor menj a hűtőhöz és csinálj egy szendvicset vagy főzz magadra,ülj le a családodhoz és egyetek közösen. Amúgy azért fáj a fejed mert keveset eszel. És még ha keveset eszel szervi bajod is lehet. És azt magadnak okozod.
2019. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
34%
Amíg nincs pénzed, addig sajnos azt kell enni, ami otthon van. Próbáltál velük beszélni? Ne nyafogva, hanem hogy ne ez legyen, hanem inkább az, mert azt szívesen ennéd. Ha olyanok a szüleid, mint az enyémek, akkor nem könnyű ez, de hátha. Vagy válassz ki pár dolgot, amit szívesen eszel, és beszéljétek meg, hogy az legyen otthon mindig. Sajnos amíg otthon élsz, addig ez lesz.
2019. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
75%

“de ha fáj a hasam vagy a fejem“

...az azért van, mert nem eszel normálisan. Nyilván ha csak turkálod a kaját, akkor gyakran fáj a hasad és a fejed. Hopp, saját magadnak mondtál ellent, igenis jól teszik a szüleid, hogy ezt a tinihisztit nem hagyják rád. Neked így jó, hogy nem vagy képes közös programokra a családoddal, mert gyenge vagy a táplálkozási zavarod miatt? Édesem...

2019. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Én eszek rendesen ha azt főznek amit szeretek. Próbáltam már a húst megenni de nem tudom hányingerem van tőle nekem az undorító és nem tetszik az íze

Ez nem hisztizes.

2019. júl. 8. 20:53
 18/37 anonim ***** válasza:
0%
A fejfájások akár pszichoszomatikus tünetek is lehetnek. Nekem se lenne kedvem ilyen szülőkkel bárhová is menni 16 évesen.
2019. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
0%
Ilyen szülőkkel? Az egyetlen hibájuk az, hogy hagyták eldurvulni a helyzetet, és nem akarják észrevenni, hogy a lányuknak valamilyen pszichés problémája van. Vagy te mire gondolsz, kedves utolsó?
2019. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
34%
Mi az, hogy egyetlen hiba? Szerinted ez nem óriási hiba? Ez a szülőtípus olyan, hogy ha észre is veszi, hogy baj van, akkor is inkább hagyja elfajulni, a teljes alkalmatlanságát a gyereken vezeti le, és őt hibáztatja, amiért saját magától nem egy életvezetési zseni - holott azt neki kellett volna megtanítania a gyereknek. Az étkezési zavar komoly dolog, egyáltalán nem hiszti, ahogy itt sokan bántják a kérdezőt, gyakrabban van pszichés oka, mint szervi. Ha a kérdező szüleit kicsit is érdekelné a lányuk, akkor pl. együtt vásárolnának be, együtt főznének, próbálnának a kedvére tenni, annak ellenére, hogy olykor nyafog. 16 éves, persze, hogy nyafog. Az étkezésen és a kinézeten keresztül nagyon komoly terrorban lehet tartani egy gyereket, ezen csak röhög meg hívja hisztinek, aki nem élte át.
2019. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!