Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem unokatesóm?

Miért ilyen velem unokatesóm?

Figyelt kérdés
Unokatesóm 11 éves, én 17. Nyáron sűrűn itt van nálunk, mi vigyázunk rá. Van neki egy idősebb testvére, aki nem nagyon foglalkozik vele. Én szoktam általában foglalkozni a kis unokatesómmal. Így hogy sűrűn itt van nálunk, mindig elfoglalom, elviszem fagyizni, strandra meg ilyenek. Nem lehet azt mondani hogy nem törődik vele mert sokkal többet foglalkozok vele mint a saját tesója. De ő mégis mindig azt mondja Anyukámnak hogy én nem foglalkozok vele és nem vagyok vele kedves. És Anyukám leszid hogy legyek vele többet, és legyek vele aranyos. Ő általában dolgozik, ezért nem tudja mi mindent csinálunk. Én ezt nem értem miért csinálja. Pedig tényleg mindig kitalálok valamit hogy ne unatkozzon. Mindig elviszem valahova, mégha nekem semmi kedvem akkor is. A tesója konkrétan lesz.rja mégis én vagyok a bűnös, amikor én vagyok az aki foglalkozik vele.
2019. júl. 9. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is úgy is baszogatnak miatta, akkor sz..ál a fejére. Majd rájön, hogy a kis hülye játszmái nem működnek.
2019. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba. Ha anyud lecsessz akk mond meg hogy foglalkoztál mégis panaszkodott.
2019. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
100%

"mi vigyázunk rá"


"Ő általában dolgozik, ezért nem tudja mi mindent csinálunk"


Azaz te vigyázol rá. Neki ez sem elég, neked meg biztos lenne jobb dolgod, tehát pattintsd le, nem kötelességed egy gyerekre vigyázni úgy, hogy még te sem vagy felnőtt és nagyjából nincs is hozzá sok közöd. Az unokatestvér nem közeli rokonod.

2019. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahaaa, szóval te vagy az ingyen bébiszitter és még cseszegetve is vagy. Én nem vinném sehova, nem kötelező. Aztán legalább lesz oka panaszkodni.
2019. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát körülbelül. Csak rosszul esett hogy én tényleg igyekeztem és ezt kaptam. És még a szüleinek is mondja hogy nem foglalkozok vele és nem vagyok vele kedves. Most mindneki azt hiszi hogy tényleg bunkó vagyok vele.
2019. júl. 9. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!