Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnapután leszünk 1 évesek a...

Holnapután leszünk 1 évesek a barátnőmmel. Mivel lepjem meg őt?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk mindketten.
2011. júl. 3. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szép ékszer jó ötlet lenne!!!


További sok-sok évet kívánok még nektek!

2011. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De ezt neked kell tudni, hogy mit szeret. Valaki imádja a plüssállatokat, valakit ki lehet kergetni a világból vele. Pl. én a képes tárgyaktól kapnék idegbajd, de nem vagyunk egyformák, nem ismerjük a barátnődet. Neked kell döntened.
2011. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
1 vagy 19 evesek vagytok?
2011. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Előzőnek:

1 éve lesznek együtt

19 éves a fiú és a lány is! Szerintem érthető!


Ha van sok ékszere akkor pl: ékszer doboz, közös fotóval ellátott fotógömb, kovácsolt vasból rózsa.

2011. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most nagyon irigylem a barátnődet.

Az én barátom születésnapomon, mikor egészen véletlen pont fél évesek voltunk, és úgy egyébként azon a reggelen voltunk úgy először is együtt... szóval ezen a szent napon annyit se kaptam tőle, hogy "nesze egy szál virág". 18 voltam akkor.


Szerintem ez attól függ mit engedhetsz meg magadnak... ha szegényebb vagy akkor valami olcsóbb, de ötletes apróság. Ha gazdagabb vagy akkor egy drága parfüm (pl.: Escada, Nina Ricci)! Na attól minden lány elalél.

20/L

2011. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Esetleg valami egyszerűbb gyűrű, és belegravírozod a dátumot amikor összejöttetek :) vagy amiket előttem írtak szerintem mindd jó :)

Pár hét múlva én is egy éves leszek barátommal. Mi megbeszéltük h nem költünk egymásra akkor, de még kitudja ;)

2011. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi most leszünk 3,5 éve együtt.Én már mindent ellőttem.

Legutoljárta egy ezüst gyűrűt vettem,belegravíroztattam,a hely nevét,ahol összejöttünk.

Én mindennek örülök amit a párom vesz,de mindíg megkérdezem Őt,ha lenne pénze mit venne.Aztán megveszem neki,hisz az a legjobb,ha olyat veszek amire szüksége van.

Pl.: kezd el sorolni,hogy ha most lenne pénzem ezt meg ezt vennék,aztán kérdezz rá,hogy Te mit vennél magadnak?:)

2011. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Hú ilyen fiatalok vagytok? akkor ajánlom a Liberót 12 hónapos variációt és a cumis üveget a Tescoba akciós.
2011. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Úgy még szebb lenne,ha elvinnéd arra a helyre,ahol találkoztatok,és ott adnád oda neki az ajándékod,de ha ez a hely nem...öhm..."megfelelő" akkor vidd el valahová,parkba vagy vmi szép helyre. :)

Mellesleg gratula!!! :D

2011. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én a kovácsoltvasból való rózsának örülnék a legjobban az annyira széép :D
2011. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!