Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyukám nagyon beteg sajnos,...

Anyukám nagyon beteg sajnos, nem sok van hátra, jövőhéten megyünk nem tudom a gyerekeket vigyük e vagy inkább maradjanak a másik mamánál? Többi lent

Figyelt kérdés
Rákos anyukám,le van nagyon fogyva,csak fekszik nem tud felülni sem.Etetni kell,pelenkázni.Nagyon rosszul néz ki.A gyerekekkel a nyáron találkozott akkor még aránylag jól nézett ki.6 és 4 évesek a gyerekek.Persze anyukám szeretné látni őket.Mit gondoltok vigyük őket had lássa még őket?
2019. okt. 6. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mivel a rák nem fertőző, elvinném őket, de beszéljétek meg.
2019. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Elvinném őket.
2019. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Elvinném őket, de előtte megbeszélném a gyerkőkkel, hogy beteg a mama és fekszik. Mivel kicsik, nem kellene hosszabb ideig ott lenniük.
2019. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Te magad írtad. Anyukádnak nincs sok hátra. Ha az élete utolsó napjait boldoggá tehetem azzal, hogy láthatja az unokáit akkor elvinném. A gyerekek még nem fogják fel olyantragikusan mint mi felnőttek, és ők is lehet örömmel mennének. De gy biztos. Ha szeretném az anyámat, én mindent megtennék, hogy az utolsó napjaiban boldog legyem. ( anya nélkül nőttem fel, talán ezért vagyok elfogult)
2019. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Vidd el őket.Azelőtt készitsd fel a gyerekeket,hogy beteg a nagymama,ágyban fekszik és ne ijedjenek meg.
2019. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Én hét éves voltam, amikor anyukám ikertestvére meghalt, fiatalon, rákban. Az utolsó napokban is ott voltam, amikor anyu ápolta. Én akkor mondtam azt, hogy én azért leszek orvos, hogy mindenkit meggyógyítsak, és akkor senkinek az anyukája nem fog úgy sírni majd, ahogyan az enyém sírt. Az első fele jött csak össze, sajnos.


Kérdező, te ismered a gyerekeket. Azt tanácsolom, beszélj azzal, aki anyukádat gondozza, mikor szokott a legjobb állapotban lenni, mert ez változó a nap folyamán, függ a kapott gyógyszerektől is. Akkor menjetek, amikor várhatóan ébren van, de csillapítva van a fájdalma. Nem kell sok idő, a gyerekek visznek egy-egy rajzot, odaadják a mamának, pár perc.

2019. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is így gondolom ez lesz a legjobb.
2019. okt. 6. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Vidd el őket, amíg lehet!
2019. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk ugyan ez a helyzet csak apukám beteg, nem anyu . Rossz állapotban van de ma is gyerekestől voltunk náluk. Tudja hogy a papa nagyon beteg, látja, így talán nem lesz akkora sokk ha bekövetkezik az elkerülhetetlen.
2019. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!