Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit szólnál ha az apád ilyet...

Mit szólnál ha az apád ilyet ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Külföldön élő rokonokkal beszél skype-on, mondja, hogy ilyen cuki,olyan cuki a kisunoka(tehát az én kislányom),csak kár,hogy az anyjára hasonlít(vagyis a feleségemre). Azt tudtam eddig is , hogy utálja a feleségem. De ezzel a őt vagy a kislányt kritizálta?

2019. okt. 21. 17:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

Nyilván a feleségedet nem a külseje miatt utálja, így a gyerek felé ez nem kritika. Amit tett az csak a ténymegállapítás, ne foglalkozz vele!

Vagy számon akarod kérni, hogy azonnal vonja vissza, hogy a gyerek az asszonyra hajaz és kérjen bocsánatot?

Egy kicsit sem lennél röhejes!

2019. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
A feleségedet.De nem értem,hogy te ezt miért hagyod szó nélkül?
2019. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
"Mit szólnál ha az apád ilyet ezt mondaná?" - röhögnék... egyikükre se kritika, arra kritika, hogy "de miért nem látszik jobban a gyereken az ő vérvonala" :)
2019. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%
Bocs,de apád nem egy intelligens ember. Ha nem is szereti a feleséged, tiszteletben kell tartania. Nálunk is volt még ennél durvább eset is, a férjem nem hagyta annyiban. Nincs családi harag, de azóta nincs is beszólogatás.
2019. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%

Na meg azért egy kislány inkább az anyukájára hasonlítson, mint egy FÉRFIRE, könyörgöm. :D


Apád egy bunkó paraszt egyébként. A véranyósokat már megszoktam itt, de hogy már az apósok is ilyenek? Normális ember örül, ha a gyereke megtalálja a boldogságot, megházasodik, gyereke lesz, stb....

2019. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%
73%-os, hogy te milyen ostoba vagy
2019. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem,meg az apud inkább maradi.

Azok csinálják ezt,akkor is,ha nem utálják a feleséged.


Amikor az "utód" az én gyerekemre hasonlítson, vagy pedig nem lehet olyan tökéletes mintha én " csináltam volna".


Nem.kritizalt senkit sem,csak saját magát égette le.

Hagyd a fenébe.

Ezért ne szólj be neki, ne szakítás még a kapcsolatot.


Ha értelmes a rokon akivel beszélt,úgyis tudja,hol a baj...

2019. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy igaza van. Sőt szinte biztos.
2019. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 piroska és a farkas ***** válasza:
48%
Nem mindegy, h a kislànyt vagy a feleségemet kritizàlja? Apaként és férjként sem kéne tűrnöd.
2019. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!