Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha anyád ezt...

Mit szólnál, ha anyád ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Évek óta hallgatom, hogy nehogy férjhez menjek, kitagad, stb. Múltkor mondta, alig várja, hogy elköltözzön innen mindenki és egyedül legyen. Erre mondtam, hogy majd meglátjuk, milyen jó is lesz neked egyedül... Aztán kérdezte, hogy ha esetleg férjhez megyek, gyereket ugye azért nem akarok soha... Mondtam, hogy de. Erre ő, hogy na én nehogy rábízzam akár egy délutánra is, na eközben olyan furán nevetett, hogy tényleg megijedtem... Erre én azt mondtam, hogy ne aggódjon, a gyerek letezeserol se fog tudni.


Annyira elegem van belőle... És bejön és a manipuláció, nem akarok komoly kapcsolatot már 1,5 éve, senkit sem tartok megfelelőnek. Úgy haragszom rá, hogy a saját elbszott személyisége és döntései miatt én is szenvedek...


2015. febr. 20. 09:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy vannak jó időszakai, de én ezeket sose tudom megbocsajtani :(
2015. febr. 20. 09:13
 2/5 A kérdező kommentje:
Az öregkorát meg úgy képzeli, hogy utazgat és kirandul.. Csak abba nem gondol bele, hogy ezt mind egyedül fogja csinálni. Vagy majd kitart mellette akkor is a 20 évvel fiatalabb szeretője? :D
2015. febr. 20. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Te éljél úgy, ahogy szeretnél, ő is úgy él, ahogy ő szeretné, mást nem tudsz tenni.

Ha vannak lelki traumáid, akkor keress fel valami jó szakembert. Életed végéig nem hibáztathatod anyádat, azaz megteheted, de nincs semmi értelme. Nem te tehetsz róla, hogy tele van sérüléssel a lelked, de tehetsz ellene. Már a te kezedben van az életed, ne hagyd, hogy anyád befolyásolhasson.

2015. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, amíg vele élek, ez elképzelhetetlen marad. 1,5 év múlva tudok költözni, ha kapok munkát..
2015. febr. 20. 09:31
 5/5 goolky válasza:
Ha igaz a történet, akkor elég antiszociális a kedves mama. Én simán otthagynám.
2015. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!