Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a véleményetek arról, ha a...

Mi a véleményetek arról, ha a nagymama magával viszi a 16 hónapos unokáját a mosdóba, amíg pisil (mármint a nagymama)?

Figyelt kérdés

Nem idegen helyen tette,pl.étteremben,hanem otthon.Azt mondta azért,hogy ne legyen egyedül a gyerek,és különben kint volt a macska is,nem akarta,hogy odamenjen hozzá.Volt járóka,ahová betehette volna arra a pár percre.A kisgyerek kíváncsi,de a szülők nem szokták bevinni magukkal,volt már,hogy belopózott,amikor nyitva maradt az ajtó,és belenyúlt a WC-be.Nem szokott sírni,amíg kint megvárja azt,aki végez,kopogni szokott az ajtón,anyukája vagy apukája meg visszakopog,ez nagyon tetszik neki.

Az én véleményem szerint az rendben van,ha a szülő beviszi,de más ne tegye.

Érdekel a véleményetek.Rendben van,hogy bevitte magával a nagymama?


2019. nov. 17. 21:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy tényleg így gondolta a legbiztonságosabbnak. Szerintem is hülyeség, mondd meg neki, hogy nem szükséges, ti sem szoktátok.
2019. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem rendben van vagy nincs rendben kérdése. Ha a nagymama így érezte biztonságosnak a gyerekfelügyeletet, akkor az az ő dolga. Nyilván nem tudta, hogy a szülők ezt hogyan oldják meg, amikor ők vannak a gyerekkel. Azt meg nem értem, hogy ez hogyan jutott a tudomásodra, vagy a nagymamának utólag a legnagyobb pontossággal el kell számolnia az idővel ?
2019. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Mi is otthon voltunk,csak én közben pakoltam.Amikor bejöttem,kerestem őket,mert nagy csend volt.Akkor mondta,hogy a mosdóban vannak.

Elfogadom a véleményeteket,hisz ezért kérdeztem.De még egyszer leírom,a járóka is ott volt.

2019. nov. 17. 21:30
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem rendben van, de ha szerinted nincs, akkor mondd meg a nagymamának, hogy legközelebb ne vigye be.
2019. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem rendben van.
2019. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
És ha egyedül hagyja a tizenhat hónapos gyereket, akkor meg az lenne a baj.
2019. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is rendben van. Így tud maximálisan vigyázni rá, ha látja. A wc-be tuti, hogy nem tudott belenyúlni a gyerek, hiszen ott volt a nagymama. Ne csinálj mindenből problémát, örülj, hogy van ilyen segítséged. Ha elment volna pisilni egyedül a mana, akkor most azt írtad volna ki, hogy miért hagyta egyedül és nem szólt neked, hogy wc-re kell mennie.
2019. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon helyes. Okos nagymama. Okosabb, mint a szülők.
2019. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
Őrült neki,mert nagyon félti a gyereket.
2019. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem gond. Pillanat alatt meg van a baj. Bár az én gyerekemnek is volt járókája üvöltött benne és így eszem ágában sem volt beletenni kB eszembe se jutott, hogy az létezik. De letettem a gyereket a földre én rohantam pisilni gondolva mi baj lehet 2perc alatt. A bevásárlótáskát lerántotta ült a 10 db összetört tojások közt nagy vaganyan kóstolgatta én meg sík ideg voltam, hogy most akkor szalmonellás lesz a gyerekem vagy sem. De ha zavar beszéljétek meg, de csak jót akart.
2019. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!