Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a véleményetek arról, ha a...

Mi a véleményetek arról, ha a nagymama magával viszi a 16 hónapos unokáját a mosdóba, amíg pisil (mármint a nagymama)?

Figyelt kérdés

Nem idegen helyen tette,pl.étteremben,hanem otthon.Azt mondta azért,hogy ne legyen egyedül a gyerek,és különben kint volt a macska is,nem akarta,hogy odamenjen hozzá.Volt járóka,ahová betehette volna arra a pár percre.A kisgyerek kíváncsi,de a szülők nem szokták bevinni magukkal,volt már,hogy belopózott,amikor nyitva maradt az ajtó,és belenyúlt a WC-be.Nem szokott sírni,amíg kint megvárja azt,aki végez,kopogni szokott az ajtón,anyukája vagy apukája meg visszakopog,ez nagyon tetszik neki.

Az én véleményem szerint az rendben van,ha a szülő beviszi,de más ne tegye.

Érdekel a véleményetek.Rendben van,hogy bevitte magával a nagymama?


2019. nov. 17. 21:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sincs ezzel baj,kedves kérdező.
2019. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem semmi gond nincs ezzel. Vigyáz a kicsire, nem hagyja felügyelet nélkül.


Kicsit talán túlfélti, de sokkal jobb mintha pl. kint hagyná az udvaron, míg ő bemegy lepihenni :)

2019. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
69%

Mi sose voltunk szégyenlősek. Nagymamám, édesanyám be szokott jönni pisilni, ha én éppen fürdök/zuhanyzok/fogat mosok.


Nálunk ebből nincs semmi gond :)

2019. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
79%
Amikor én vigyázok a babára, és igen menni kell WC;-re,akkor igenis viszem magammal a babát, mert igy látom,hogy minden rendben van.Mivel nem az én gyerekem, igy minden figyelmem rá irányul.A gyerekeimet másképpen neveltem, sohasem vittem magammal a WC.-re mert jól el voltak a járókába, de az unokám az más.O is 16 hónapos.
2019. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
82%
Én is be akartam legutóbb vinni unokahúgom, aztán inkább úgy döntöttem, hogy tartogatom még, amíg bejön az apja az udvarról, de ha messzebb lett volna vagy többet kell várni tuti beviszem a gyereket. Eszembe se jutott a járóka, mert mi van ha kimászik vagy benn vannak a legók elesik, megfejeli, megeszi, beszorul a feje/keze/lába..stb.. Nem értek a gyerekekhez, jobb ha szem előtt van.
2019. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
92%

Én még egy közönséges tárgyra is 100x jobban vigyázok, ha az nem az enyém, hanem rám bízták :)


Most képzelj el egy gyereket :D pláne az imádott kisunokát.


Ott szakadna meg a szívem, ha csak a lábujját is beveri az én felügyeletem alatt, hát még ha valami történne is...


Én is vinném magammal.

2019. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy vinném magammal. Abban a korban van, amikor hajlamos mindent a szájába tömni, tehát a fulladásveszély állandó. Nem kockáztatnám két perc miatt a tragédiát.
2019. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
24%
Lehet nem jutott akkor eszébe, hogy berakhatná a járókába is.
2019. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
32%
Még a tanító néni is bevitte a wc-re a nagyobb 9 éves lányomat.Versenyen voltak egy idegen iskolában. Mondta a lányomnak, hogy fogja meg a kabátját, amíg pisil a tanító néni.Szerintem nincs ebben semmi rossz.Bár ott el van választva a wc az előtértől. De így tanul a gyermek a felnőttektől.A példakép mindíg a szűlő , nagyszülő.Felelőségteljes felnőtt lesz majd belőle.
2019. nov. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ezzel semmi baj. Nem merte felügyelet nélkül hagyni.
2019. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!