Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a véleményetek arról, ha a...

Mi a véleményetek arról, ha a nagymama magával viszi a 16 hónapos unokáját a mosdóba, amíg pisil (mármint a nagymama)?

Figyelt kérdés

Nem idegen helyen tette,pl.étteremben,hanem otthon.Azt mondta azért,hogy ne legyen egyedül a gyerek,és különben kint volt a macska is,nem akarta,hogy odamenjen hozzá.Volt járóka,ahová betehette volna arra a pár percre.A kisgyerek kíváncsi,de a szülők nem szokták bevinni magukkal,volt már,hogy belopózott,amikor nyitva maradt az ajtó,és belenyúlt a WC-be.Nem szokott sírni,amíg kint megvárja azt,aki végez,kopogni szokott az ajtón,anyukája vagy apukája meg visszakopog,ez nagyon tetszik neki.

Az én véleményem szerint az rendben van,ha a szülő beviszi,de más ne tegye.

Érdekel a véleményetek.Rendben van,hogy bevitte magával a nagymama?


2019. nov. 17. 21:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is rendben van.
2019. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%

Biztos hortelen tort ra az inger az idosebb embereknel mar nem olyan jok a zaroizmok es szerintem nagyon sietett es a jaroka nem jutott eszebe csak a macska, hogy hu az nehogy a gyereket bantsa. Gondolom te feleannyi idos lehetsz mint a nagyi, igy neked meg jobban fog az agyad.

En a 6 eves lanyomat multkor moziban vittem be magammal, mert nemjutott eszembe hirtelen, hogy a baratnom tudna ra vigyazni csak meg kene varnom amig vegez a pisilessel, csak en annyira izgultam, nehogy lekessuk a rajzfilmet....(kint meg nm akartam egyedul hagyni).

2019. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
14%
Nem gond, de semmi értelme.
2019. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora kisgyereket én is bevittem volna magammal "fő a biztonság" alapon.
2019. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 molnaro. válasza:
89%
Hát érdekes de nálunk pl mindenkit követ a wcre a 2 éves :D sír ha becsukja előtte ajtót valaki... lehet ott is már volt hogy megijedt es nem akarta ezt... furán hangzik de amúgy nem gáz :D majd kinövik
2019. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%
Velem idegen (vagyis nyilván nem idegen, de nem rokon) gyerek is jött már vécére, amikor bébiszitterkedtem. Igaz, én nem vittem, hanem bejött. Kizárni nem fogom, ott legalább szem előtt van. Attól nem kell tartani, hogy ezt szokja meg természetesnek, ha nem tiltjuk meg neki. Normális esetben egy bizonyos kor után a gyerekek maguk fogják cikisnek érezni, hogyha mással bemennek a vécére vagy ha más megy be ővelük.
2019. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%
Megint az anyóst kéne szidnunk ugye?
2019. nov. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Véleményekre voltam kívàncsi a helyzettel kapcsolatban,amit mindenki megértett,kivéve azt a válaszolót,aki szerint anyóst kéne szidni. Nem tudom,hol olvastál ilyet. Nem ez volt a cél. Ha ez lett volna,akkor az anyós-após kategóriába írok ki ennél sokkal cifrábbat. A többieknek mèg egyszer köszönöm.
2019. nov. 18. 06:13
 19/30 anonim ***** válasza:
87%

Az én lányom is bejön mindenkivel a wcre. Így lesz szobatiszta, hogy látja a felnőttek, hogyan is csinálják.


Lehet ott volt a járóka, de lehet félt, hogy beleugrik a macska és bántja a lányodat. Az én macskám simán beleugrott mindig a járókába egy közeli polcról, kanapéról éppen mi volt közel.


Én sosem szóltam senkinek semmiért, ha az nem jelentett veszélyt a gyerek testi, lelki fejlődésére. És ez még használ is neki a szobatisztaságra szoktatásban.

2019. nov. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%

Jól tette. Ha lesz unokám - ilyen idősen- egy percre se hagyom egyedül, járóka ide vagy oda.

Tapasztalatból tudom, hogy pillanatok alatt megvan a baj.

Szerettem volna ilyen nagymamát magamnak.

2019. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!