Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagyanyám már többször...

Leiyla kérdése:

A nagyanyám már többször megfenyegetett hogy szól a hatóságoknak és bevitet a kórházba mert depressziós vagyok és itthon vagyok?

Figyelt kérdés
Ezt megteheti?Úgy értem tényleg kijöhetnek és bevihetnek erőszakkal?
2020. febr. 16. 23:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#11 szerintem nézz utána, mi a depresszió, mert te is kb. annyit tudsz a mentális betegségekről, hogy mindenki őrjöngő tömeggyilkos, akinek ilyenje van... :/
2020. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Megteheti. Engem középiskolás koromban zaklattak az osztálytársaim, ezért depressziós voltam.

Sokat fogytam, magam alatt voltam, stb. Anyám mindig beszólogatott, a gyerekorvossal lebeszélte hogy be kell engem erőszakkal vinni kórházba. Kihívták rám a mentőket, anyám azt hazudta hogy begyógyszereztem magam, szoktam magam vagdosni és aggresszív vagyok.

1 vagy 2 hetet voltam bent a pszichiátriai részen.

A legfőbb gondjuk az volt hogy annyi idősen még nem volt kapcsolatom (minden beszélgetés alatt ezt kérdezte a pszichológus), nagyon erőltették volna hogy valljam be hogy leszbikus vagyok.

Végül kiengedtek, de ez pont érettségi előtt volt tehát nagyon jól jött. Utána kerestem olyan munkát ami biztosít lakhatást és elhúztam.

2020. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!