Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám elég furcsa...

A nagymamám elég furcsa dolgot mondott. Ti ezt, hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Első körben ez fontos információ.

A szüleim viszonylag fiatalok, én már a harmincas éveim elején járok és van egy 13 éves öcsém.

A kislányom 4 éves. A szüleim, de leginkább anyukám nem igazán foglalkozik a lányommal, mindig egyéb okokra hivatkozva.

A napokban volt ehy beszélgetésem a nagymamámmal, ahol pont ezt ecseteltem neki, hogy ez nekem eléggé rosszul esik.

Majd erre azt mondja, hogy nem tudja igazából, hogy mi baja van anyának lehet nem akarja, hogy a tesóm és a kislányom együtt legyen mert a tesóm vonzódik hozzá. Teljesen lefagytam, kérdőre is vontam, hogy ezt, hogy érti de itt már nem akart erről beszélni csak, hogy nem úgy értette.

Ez mégis olyan bogarat ültetett a fülembe, hogy azóta nem tudok túl lépni rajta.


2020. márc. 4. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy a nagyid, vagy anyukád gondolt félre valamit (és anyukád mondott valamit a nagyinak), de az is lehet hogy valamelyikőjük látott valamit, vagy a fiú mondott valamit, amit vagy félreértettek, vagy nem. Nem tudom, a helyedben hogy kezelném a dolgot, de kívülről azt tanácsolnám, hogy ne hagyd futni a nagyit, kerek perec kérdezd meg tőle, hogy hogy értette amit mondott, tud e valamit? Illetve ugyan ezt az anyukával is meg kellene tenni, első körben persze csak arra hivatkozva, hogy van-e valami oka, amiért nem kedvel a kislányoddal lenni? Ha tényleg van alapja a felvetett problémának, nem kellene a szőnyeg alá söpörni, illetve ha nem is ez a gond, akkor is érdemes kommunikálni arról, hogy anyukáddal mi újság.
2020. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

ne haragudj kérdező, de ez annyira primitíven erőltetett, hogy törölni kéne. Mégis, ha anyukád segítségét kérnéd, nem ő menne segíteni, hanem a testvéred?

Szedd ki a "bogarat" a füledből.

2020. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Anyukám arra hivatkozik, hogy nincsen ideje az unokára.

Nem tudom ezt, hogy tudnám neki felhozni. Neki az öcsém a mindene, bárki bármi rosszat mond róla azzal össze veszik.


#2 nem is értem, hogy mit akarsz ezzel mondani. Milyen segítség kérés?

2020. márc. 4. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Én a helyedben lecsekkolnam.

Az lenne a biztos.

2020. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Én értem félre, vagy te azt próbálod meg itt leírni hogy a 13 eves srác szexuálisan izgatónak találja a 4 évesedet?
2020. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Ez roppant szánalmas, azt akarod elhitetni velünk, hogy az öcséd 13 évesen pedofil?
2020. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nyilván senkivel nem akarom elhitetni. Én magam sem tudom igazán elhinni. Én soha semmi erre utaló jelet nem láttam.

De mégis ilyet mondott a nagymamám, amit nem tudok, hogy kezelni.

2020. márc. 4. 18:31
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
nincs semmi baj,mindkettö gyerek,
2020. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
"amit nem tudsz, hogy kezelni" - nem tudod "kezelni nagyanyád lökött kijelentését, noha 30-as, középkorú nő vagy. Nem tudunk segíteni, talán csak annyit, hogy nem fognak közösülni. Bogár a fülből ki! Kamuzást szüntess!
2020. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Akkor mond a nagyinak hogy "aki á-t mond mondjon bé-t is".
2020. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!