Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám elég furcsa...

A nagymamám elég furcsa dolgot mondott. Ti ezt, hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Első körben ez fontos információ.

A szüleim viszonylag fiatalok, én már a harmincas éveim elején járok és van egy 13 éves öcsém.

A kislányom 4 éves. A szüleim, de leginkább anyukám nem igazán foglalkozik a lányommal, mindig egyéb okokra hivatkozva.

A napokban volt ehy beszélgetésem a nagymamámmal, ahol pont ezt ecseteltem neki, hogy ez nekem eléggé rosszul esik.

Majd erre azt mondja, hogy nem tudja igazából, hogy mi baja van anyának lehet nem akarja, hogy a tesóm és a kislányom együtt legyen mert a tesóm vonzódik hozzá. Teljesen lefagytam, kérdőre is vontam, hogy ezt, hogy érti de itt már nem akart erről beszélni csak, hogy nem úgy értette.

Ez mégis olyan bogarat ültetett a fülembe, hogy azóta nem tudok túl lépni rajta.


2020. márc. 4. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
A nagyid lehet hogy egy kicsit szenilis már
2020. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vagy anyád rajtakapta fajtalankodáson a fiát a kislányoddal, és azért nem akarja, hogy egy légtérben legyenek, inkább távol tart téged tőle. Ismerek egy családot, ahol az idősebb 16 éves fiú a saját 12 éves öccsével fajtalankodott, ott is az anyjuk teljes erőből titkolta, és hát ezzel bizony ki is szolgáltatta az öccsét a bátyjának...
2020. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!