Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Gàz,ha ezen kiakadok?

Gàz,ha ezen kiakadok?

Figyelt kérdés

Pàrom nagymamàja àllandóan mondogatja,hogy együnk,együnk. Mielőtt összeköltöztünk együtt laktak,főzött rà de így is hetente 4x 5x jàrt mekibe a pàrom. Colat ivott egèsz nap. Nyílvàn a mekis kajàkról nem tudott a mami,mint ahogy arról sem ,hogy colat ivott egèsz nap amikor nem volt otthon. Na màr most napi szinten elmondja,hogy milyen vèkony az unokàja,biztos beteg,biztos nem eszik eleget,biztos nem eszik eleg tapanyagot. Nekem ezeket sosem mondja,hanem csak a pàromnak teloba. Amit tudni kell:mióta együtt vagyunk nem iszik colat,nem mekizik. Hetente 5x főzök minimum. Jó és értékes tàpanyagokban gazdag kajàkat főzök,erre mégis ezt mondja a hàtam mögött. Mintha nem főznék,vagy nem etetném a fiú unokàjàt. Nyílvàn tényleg fogyott ,mert jobb és értékes ételeket készítek nem pedig a mekis hulladékot eszi cukros kolàval. Most màr csak csapvizet szokott inni.



Szerintetek jogosan vagyok kiakadva? Annyira rosszul esik. Én szívemet lelkemet kiteszem,hogy egészséges ételeket készítsek a pàromnak a dràga mamika meg ezeket mondja a hàtam mögött. Nagyon rosszul esik. Ti mit tennétek a helyemben?



2020. júl. 19. 11:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem a problémát, komolyan.... Az idősebb generáció női tagjai többnyire az ételén kersztül próbálták meg kimutatni a szeretetüket. Itt is ez van. Nem kell semmit csinálni, kiakadni meg pláne nem.
2020. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt,de akkor is rosszul esik :(


Jöhetnek mèg vàlaszok.

2020. júl. 19. 11:35
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
De mi esik rosszul?
2020. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamák 90%-ába bele van kódolva, hogy egyetek, mé nem esztek, hát egyetek! :))))
2020. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Anno mindent zsírban főztek/sütöttek. Nem mondom, hogy most jobb, de most meg kókuszzsír, meg olivaolaj van. Régen az volt a jó, ha valaki kövér, mert akkor van pénze kajára, gazdag, család sem éhezik. Plusz háborúban éheztek, utána MINDENT megettek, aminek megint csak ez lett a következménye.

Ma már tudjuk, hogy a kövérség nem egészséges, de ezt egy 80 éves mami nem fogja megérteni, mert ő nem így élte meg. Ennyi. Rám valószínű papot hívna, mert egész nap tömöm magam, mégis 40 kg vagyok...

2020. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
48%
Azert el kell magyarazni a maminak hogy mi a megfelelo testsúlya az embernek, es ami tulsuly az az egeszsegere karos es ezt nem akarhatna az unokajanak. Vagy mond meg a parodnak hogy ez teged nagyon zavar es szerintem jogosan mert kit nem zavarna az ha jogtalanul bqztatnak... hogy vagy o momdja el hogy mekin elt vagy te! Es beszelje meg vele
2020. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
36%
Igen, jogosan akadsz ki! Beszéld meg vele, és mondd el hogy akkor a párod mit evett. És hogy ez hogy esik neked! Sok sikert!
2020. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Jó kis "pasit" fogtál ki, veszekedtek mint valami kölyökkutyán.

Nem tud főzni párod, vagy ennyire nyomi, hogy etetni kell mint valami csecsemőt?

2020. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a vàlaszokat,aranyosak vagytok.


Igen,valószínű az van,hogy régen màs vilàg volt. Régen a zsíros ember volt a menő. Ő is túlsúlyos ès magas is a vérnyomàsa+egyéb testi gondjai is vannak. Es egy ilyen akarja nekunk megmondani,hogy mit egyunk. Mikor a verkepunk tokeletes es semmi problemank nincs.

2020. júl. 19. 12:08
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

"Es egy ilyen akarja nekunk megmondani,hogy mit egyunk."


Huh. Picit el vagy szállva magadtól....

2020. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!