Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy is van most akkor ez?

Hogy is van most akkor ez?

Figyelt kérdés

-Mikor vékony voltam, akkor a nagymamám állandóan zabáltatott és addig nem hagyott békén míg meg nem ettem a kaját, vagy játszotta az agyát, hogy Ő rá senkinek nincs szüksége stb.

-Mosr meg, hogy van rajtam némi kis plusz most meg azt mondja nem baj, hogy nem eszel úgy is dagadt vagyok..



2020. szept. 2. 10:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja meg amúgy mindig talál valami hibát rajtam
2020. szept. 2. 10:32
 2/6 A kérdező kommentje:
16L
2020. szept. 2. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én is így vagyok, azt sem tudom mit tegyek már.. Fel se vedd, lehet nehéz de muszáj
2020. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Fuu de nem bírom az ilyet. Az emberen mindig találnak valami fogást! Én folyamatosan a vékonyságom miatt kaptam ezt meg, világéletemben az voltam. Mint ahogy édesanyám és édesapám is. De mivel ezt a szűk családi kör tudta sosem cseszegettek miatta, bezzeg az idegenek akiknek ráadásul semmi közük hozzá.. "eszel rendesen?" "Azta mindenit de vékony vagy!" "Te úgyis ehetsz bármit" és ezek baromi rosszul tudnak esni. Ne vedd fel! Mindenki olyan amilyen, nem vagyunk egyformák, kinek mi a normális.
2020. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozz vele.
2020. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Tudod van az a vicc a nyuszival meg a sapkával...
2020. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!