Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ez? A koronav...

Hogy lehetséges ez? A koronavírus képe van a South Park 23. évad 8. epizódjában, ami 2019. november 27.-án jelent meg először Amerikában! Hivatalosan nem 2019. decemberétől, Vuhanból jött a vírus? Akkor előre hogy gyártottak le egy ilyen epizódot?

Figyelt kérdés

Kyle megnéz egy videót, ami a bennünk élő mikroorganizmusokról szól, pl. baktériumokról és egy koronavírus képét látjuk köztük!

Amikor még nem is volt!


Ráadásul az epizód utolsó 5 percében South Park megbetegszik, csaknem mindenki kórházba jut. (Azért fertőződtek meg, mert házi székletátültetést hajtottak végre egy konyhai zsírfecskendővel...)

És az orvos ennyit mond róla: "Egy ilyen fertőző és halálos betegség a fél várost ki fogja irtani..."


Mintha a jövőt jósolta volna meg 1 hónappal korábban!

"Kakatolvajok/Turd Burglars" a címe.


Nem értem. Hogy lehetséges ez?



2020. aug. 31. 23:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy csak nagyon nagy véletlen?
2020. aug. 31. 23:18
 2/17 anonim válasza:
93%

óó a születésnapom.

Amúgy a simpsonsban is rengeteg ilyen van, hogy "megjósolják" a jövőt. Annyi hülyeséget találnak ki, van ami bejön.

2020. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Vannak teóriák a Simpsonékkal kapcsolatban, nagyon beleképzelik ezt a jóslásdit :)
2020. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jó, de pont előtte kb. 2-3 héttel ment le a tv-be ott.

Nagyon creepy volt, mikor megláttam a digitális képet róla... Ráadásul a vége is, mikor a kórház tele volt.

2020. aug. 31. 23:30
 5/17 A kérdező kommentje:
Ijesztő véletlen.
2020. aug. 31. 23:34
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Ugye tudod, hog, korona vírus eddig is létezett? Ez egy vírusok egy csoportja, volt sars vírus 5-6 éve a grace klinikába stb. stb.Attol,.hogy te és az emberek 99% csak most hallott róla először, attól ez még eddig is létezett
2020. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem benne van a pakliban, hogy így akartak üzenni, hogy lesz ilyen vírus.
2020. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6-osnak:

Azt tudom, hogy régen is létezett.

Csak azt nem értem, miért kell ennyire szigorú intézkedéseket tenni?


Mert ha megnéznénk, mennyi ember ment tönkre az intézkedések végett (pl.: tönkrement az étterme, vagy felmondtak neki, vagy utcára került, éhen halt, stb.), akkor szerintem súlyos számokat kapnánk világszerte.

Talán, lehet magasabbra jönne ki ez a szám, mint a vírusban elhunytaké. De ez csak megérzés.

2020. aug. 31. 23:52
 9/17 A kérdező kommentje:

A 6-osnak még mindig:

Lemaradt a lényeg: szóval, ha eddig is volt, és megvoltunk országhatárok lezárása nélkül is, nem pusztult el a világ, akkor a mostaninál miért kell ez az egész ?

2020. aug. 31. 23:55
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Lehozták már jópár helyen azt is, hogy már hamarabb megjelent Kínában mint azt bejelentették volna, amit ki is nézek belőlük, mert hát... elég komcsi ország.

"Csak azt nem értem, miért kell ennyire szigorú intézkedéseket tenni?"

A pór népet sosem fogják beavatni a teljes igazságba, ez fix. De sokkal komplexebb dolgok állnak a háttérben mint gondolnánk.

2020. szept. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!