Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Származásban visszamenőleg...

Származásban visszamenőleg meddig kell magamat idegen származásúnak tekinteni dedszuloig vagy ukszuloig?

Figyelt kérdés

#származás #idegen #nagyszülő #Ukszulo #Dedszulo
2020. okt. 16. 06:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
24%

Ha 100%-ban vietnámi (amivel amúgy nincs baj) Ne akarja magát magyarnak vallani, maximum magyar állampolgársággal rendelkező vietnámi lehet, az állampolgárság meg mára már sajnos csak egy papír.


Mellesleg ha nem akarnák a szutyok libsik ennyire ezt az undorító multikultit, nem lenne ekkora feszültség, mindenki élne ott ahova az isten ledobta és annyi, tök jó lenne.

2020. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
15-ös, akkor irány az Urál-hegység!
2020. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

Itt született, ezért gondolom, magyarnak tekinthető.

De ha nem én sem vagyok az, hiszen felmenőim a mai Románia, Ausztria, Csehország területéről valók.

Gobbi Hilda apja olasz, anyja osztrák. Nem magyar? Darvas Iván anyja orosz, ő maga a mai Szlovákia területén született.


Azért mondom, hogy sok ősmagyartól nem tudom elfogadni, hogy ő aztán az igazi magyar, mert pl. amikor a Magyarország a magyaroké!, meg Vesszen Trianon hangoztatóktól megkérdezem, hogy az 52% nem magyar ajkúval mi légyen, akkor azt kapom, hogy gázkamrába való zsidó vagyok. Akkor már szívesebben vállalok közösséget egy ázsiaival.

2020. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Az sem 100%-ban igazolt tény,csak találgatás, de amúgy is mi értelme lenne? Ahol élnek még emberek ott is perpillanat ugyan az libsi undormány megy min itt, mostanra sajnos az egész világban ez megy.
2020. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
20%

15-re:

Igen, ezt én se értem. Ha mondjuk kitelepülnék Nagy-Britanniába, akkor magyar nemzetiségű brit állampolgár lennék. Brit lennék, mint állampolgár, de nem angol (nem skót, nem walesi stb.), hanem magyar.

Nagyot is néznék, ha mondjuk egy erdélyi székely románnak vallaná magát. Szerencsére ott még nem hülyültek meg az emberek. Pedig ő nem is odatelepült, hanem születése óta Romániában él és román állampolgár.

2020. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%
Hien budapesti születésű
2020. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
11%

17-es

Látod a keveredésnek ez is az egyik hátulütője értelmetlen feszültséget kelt, és a végén olyanok születnek akiknek fingjuk sincs hogy igazából kik/mik.

De legalább látod te tudod hogy nem vagy magyar ez egy jó dolog, és igen ha a felmenőid között nincsen magyar még részben sem vagy magyarnak mondható.


Ha valaki tudja bizonyítani hogy magyar és te le ősmagyarozod attól semmi nem változik, szimplán annyi hogy esetleg hogy elismered hogy te csak magyar állampolgár vagy max.


Hogy az 52%nem magyarral mi legyen? Semmi nem tudsz velük már mit kezdeni, mondjuk jogokat el lehetne venni, vagy csak a támogatásokat automatikusan megvonni, egyből nem szaporodnának annyira.


Akkor vállalj vele közösséget, ettől még nem lesz kevésbé undorító a dolog.

2020. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14%
19-e és? Attól még nem magyar, maximum annyi hogy Magyarországon Budapesten, született vietnámi, maximum állampolgár lehet,de magyar na az soha.
2020. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Rosza Pál válasza:
25%
A arisztokraták vissza tudják vezetni a családfájukat az amőbáig. (Feleki László)
2020. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Rosza Pál válasza:
52%
6-os! Engem Kövér László házelnök úr "nemzeten kívül" helyezett. (mert ellenzéki vagyok) Akkor most magyar vagyok vagy nem?
2020. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!