Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülőknek milyen jogaik...

Nagyszülőknek milyen jogaik vannak? Hogyan tartsák a kapcsolator a kis unokával ha a szülőkkel elviselhetetlen a helyzet?

Figyelt kérdés

Szóval ha a nagymama es a gyereke/menye közötti viszály elmérgesedik és nem akarják többet a nagymamával tartani a kapcsolatot, de az követeli az unokát (aki még pici) akkor mit lehet tenni?

Gyámüggyel fenyegetőzik, mert neki is vannak jogai.

Barátnőmék vannak ebben a helyzetben. A nagymama mindenbe beleszól, kétszínű és már betelt náluk a pohár.

Azt mondta, ha kell, piszkos dologkoz fog folyamodni de nem fejtette ki,de nem áll tőle messze a manipuláció es a hazudozas.

Van ok az aggodalomra egy normális családnál ?

Mit tud egyaltalan csinálni?


Békés gyerek látogatás már nem lehetséges.


2021. febr. 21. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok facebook beszélgetés. Ahol leírta milyen szar anya vagyok, h 6hósan nem jár még a fiam, mert nem foglalkozok vele... meg ilyenek.

Meg mikor 1x ott volt nálunk, csináltam hangfelvételt is, ahogy ócsárol azért, mert 2hósan nem adtam babgulyást a gyereknek.


Illetve ott a meztelen képes posztja is. Férjem ezeket alatamasztotta.

Ennyi bőven elég volt.

2021. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!