Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miert kell azon megsertodni,...

Miert kell azon megsertodni, ha megkerem, hogy ne beszeljen ertetlenul a gyerekhez?

Figyelt kérdés
Parom nagyanyja nemhogy gugyog, hanem poszen beszel az r betut se mondja ki rendesen. Mar parszor megkertem, hogy ne beszeljen igy a lassan harom hos gyerekhez, de mint aki meg se hallja, ha erelyesen mondom neki akkor teljesen felhaborodik. Raadasul ha a babakocsiba alszik a gyerek majdnem mellemaszik, ha megkerem hogy most ne keltse fel, o csakazertis. Mondtam mar neki legutobb, hogy nem kell idejonni, ha nem tetszenek a "jatekszabalyaim" most verig van sertodve es varja a bocsanatkeresem.😂
2021. febr. 27. 13:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
59%
Ebben amúgy mi a nevelés? Mármint abban, higy a dednagymama gügyög a gyerekhez? Köze nincs a neveléshez, csupán kedveskedik a gyerkenek. Amugy meg egy 3 hónapos nem érti mit mondanak neki, csupán a hangsúlyra figyel. Én a saját gyerekemet évekig altattam egy általam kreált altatódallal, amiben egyetlen értelmes, létező szó sem volt. Imádta. Nem lett tőle huyle.
2021. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
31%

Egy idős rokont aki szereti a gyereked , nem kene így bántani.


Ő igy csinálta, igy szokta meg. Te vagy a fiatalabb, alkalmazkofobb, miért nem birod elfogadni? Gondolom nem heteket vagytok együtt, azt a kevés időt amig láthatja , nem bírod ki?


Párodnak szimpatikus aviselkedesed vagy nem mer szólni mert vele is ilyen lehetetlen sárkány vagy?

2021. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%
Ha érdekli az a baj, ha nem akkor még az... Mindegy csak kötekedni, gyűlölködni, sz@rt keverni lehessen! Miért kell annak a szegény öreg néninek tönkreb@szni a valószínű nem túl sok hàtra lévő idejét? Selypít neki, édes Istenem, és? Nyugi nem fog ártani ezzel a gyerekednek! Te többet fogsz neki ilyen hozzàállással!
2021. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%
Beteg vagy.
2021. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
26%
Az megvan, kérdező, hogy a gügyögés és pöszeség nem értetlenség? Magyarul se tudsz, nem is baj, ha a mama beszélget inkább a gyerekkel.
2021. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
45%
Nem engedném a gyerek közelébe.
2021. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
64%

Ma te sértődsz meg azon, hogy nem úgy beszél a gyerekhez ahogy neked tetszik /mert persze vérprofi anya vagy és csak 1 igazság létezik...a tiéd és aki nem fogad szót neked az ne is menjen a gyereked közelébe/

Oké!!

A következő gyakori kérdésed az lesz, hogy "nagy szükségem lenne arra, hogy vigyázzon a gyerekre és nem akar, pedig ráérne.../

A "majd én megmondom ki, mikor és hogyan...hiszen az én gyerekem, akinek nem tetszik takarodjon.../ hozzáállással mindenkit elmarsz, aztán, ha egyedül maradsz akkor meg azon sírsz, hogy mindenki milyen szemét, mert nem imádja a te egyetlen ütyülü-pütyüli kis babácskádat.

2021. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Jot nevettem paratokon, koszi, feldobtatok a reggelem😁
2021. febr. 28. 08:53
 19/26 anonim ***** válasza:
61%

Pedig inkább sírnod kellene a saját ostobaságodon.

Most azt hiszed te vagy az anyakirálynő, mert szültél egy gyereket és mindenki tegye amit te parancsolsz!

Nem kell sok év, hogy "letörjön a szarvad" és majd te fogsz a küszöb alatt csúszkálni, hogy segítsen már valaki.

2021. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
73%
20, Mind ostobák vagytok, el ne hidd, hogy te különb vagy 😁
2021. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!